Cz En

Jumping III M

  1. Datum: 28. 04. 2019
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 35.84 5.3
2 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 0 0.0 0.0 36.26 5.24
3 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 37.67 5.04
4 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 0.0 0.0 39.26 4.84
5 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej 0 0 0.0 0.0 40.03 4.75
6 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 40.53 4.69
7 026614 Jana Šebestová A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 41.81 4.54
8 004717 Lucie Peterková Daimón Eburon Mystery 0 0 0.0 0.0 42.86 4.43
9 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision 0 0 0.0 0.0 43.92 4.33
10 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 45.51 4.17
11 054410 Miroslav Grim Kira 0 0 1.54 1.54 49.54 3.84
12 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 1 0.0 5.0 41.35 4.59
13 033516 Denisa Kynclová Henk z České Bělé 0 0 7.73 7.73 55.73 3.41
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029618 Miroslava Kolínská Cuprum Essence Gold Ray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039218 Julie Dušková Aréna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024117 Julie Dušková Pipiteri Facér Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066914 Miroslava Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074812 Tereza Vaverová Quency Boy Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019216 Lenka Tittlová Lexie Mecseki Bundás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046215 Nataša Mühlová Cashmere Carino Bohemian Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dagmar Brauerová Bentley Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS