Cz En

Jumping I.

  1. Datum: 04. 05. 2019
  2. Závod: Královice - CZECH OPEN 2019
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 022719 Jitka Klozová Yzanne Rebelka z Roznetu 0 0 0.0 0.0 35.89 4.85
2 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 37.55 4.63
3 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 37.92 4.59
4 093514 Tereza Loučná Gina 0 0 0.0 0.0 38.29 4.54
5 075113 Hana Ampapová A3Ch Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 39.52 4.4
6 Bischofberger Mado Painted Diamond Magical Midnight 0 0 0.0 0.0 40.02 4.35
7 Spengler Conny No Underdogs Merida 0 0 0.0 0.0 42.3 4.11
8 Bischofberger Mado Painted Diamond Glamorous Black Pearl 0 0 0.0 0.0 42.38 4.11
9 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin 0 0 1.37 1.37 44.37 3.92
10 Giel Jitka Ashley von der Grenzsaegmuehle 0 1 0.0 5.0 41.82 4.16
11 077615 Jitka Zachová Chilli Glamour Flying Joy 0 0 6.46 6.46 49.46 3.52
12 073815 Dita Hamouzová Isabel 1 0 2.48 7.48 45.48 3.83
13 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal 0 1 3.34 8.34 46.34 3.75
14 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 2 0 0.0 10.0 42.98 4.05
15 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 2 5.96 15.96 48.96 3.55
16 050516 Iveta Trnková Kesi 0 2 6.35 16.35 49.35 3.53
DIS 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bzdúšková Kamila Alexia-Agility Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028317 Barbora Doudová Yukon Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052217 Barbora Krejsová Bexie od Pístecké duny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006817 Monika Tyrová Grácia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021518 Ilona Pánková Loty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070712 Barbara Matějková Ammy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081116 Natálie Šišovská Joyce Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014716 Jitka Krejcárková Urbain Čajový Lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075118 Lenka Brojová Chelsea Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002019 Lenka Chmelíková Agáta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS