Cz En

Sobota Jumping LA

  1. Datum: 18. 05. 2019
  2. Závod: Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 0 0 0.0 0.0 32.8 5.95 V V
2 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 1 0 0.0 5.0 33.11 5.89 V V
3 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite 1 0 0.0 5.0 34.55 5.64 V V
4 007417 Jana Pošvářová Cassie 1 0 0.0 5.0 37.93 5.14 V V
5 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 2 0 0.0 10.0 34.51 5.65 VD VD
6 026217 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball 1 2 0.0 15.0 45.5 4.29 VD VD
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017518 Adéla Kožnarová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032815 Kristýna Běhounková Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060918 Jana Kounovská Freya Love Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039615 Jana Rusová Thea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021419 Kristýna Běhounková Jája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016117 Martin Cibulka Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013619 Adéla Novotná Blitzkrieg of Suneca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007317 Renata Cibulková Anne Mary Andělské překvapení DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080615 Jana Kounovská Roxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003819 Blanka Hromadová Halle Berry Od Halířů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047618 Daniela Klímová Dafy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043418 Blanka Hromadová Albatros Barbastella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO