Cz En

Neděle Jumping L

  1. Datum: 19. 05. 2019
  2. Závod: Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.97 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 0 0 0.0 0.0 27.62 5.61 V V
2 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 0 0 0.0 0.0 27.65 5.61 V V
3 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts 0 0 0.0 0.0 29.1 5.33 V V
4 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 0 0 0.0 0.0 29.34 5.28 V V
5 032815 Kristýna Běhounková Viki 0 0 0.0 0.0 29.41 5.27 V V
6 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite 0 0 0.0 0.0 29.74 5.21 V V
7 017518 Adéla Kožnarová Maggie 0 0 0.0 0.0 29.9 5.18 V V
8 007417 Jana Pošvářová Cassie 0 0 0.0 0.0 30.21 5.13 V V
9 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 0 0 0.0 0.0 30.56 5.07 V V
10 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 31.66 4.9 V V
11 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline 0 0 0.53 0.53 39.53 3.92 V V
12 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 1 0 0.0 5.0 27.15 5.71 V V
13 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly 1 0 0.0 5.0 27.84 5.57 V V
14 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 33.4 4.64 V V
15 003819 Blanka Hromadová Halle Berry Od Halířů 0 1 0.0 5.0 35.4 4.38 V V
16 078814 Patricia Beran Amy 2 0 0.0 10.0 27.94 5.55 VD VD
17 016117 Martin Cibulka Aron Canis Dexter 1 1 0.0 10.0 31.01 5.0 VD VD
18 003014 Barbora Múdra Saxana 1 1 0.0 10.0 33.01 4.7 VD VD
19 043418 Blanka Hromadová Albatros Barbastella 1 1 3.15 13.15 42.15 3.68 VD VD
20 026217 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball 2 1 0.0 15.0 30.15 5.14 VD VD
21 071917 Lucie Macková Bessy 1 1 7.39 17.39 46.39 3.34 D D
DIS 007317 Renata Cibulková Anne Mary Andělské překvapení DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013619 Adéla Novotná Blitzkrieg of Suneca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026118 Lucie Trčková Benny Dvůr u potoka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039615 Jana Rusová Thea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060918 Jana Kounovská Freya Love Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091716 Jana Kalinová Bella Regina Canum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021419 Kristýna Běhounková Jája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032512 Libor Hlavatý Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080615 Jana Kounovská Roxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO