Cz En

QA1 agility

  1. Datum: 18. 05. 2019
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: van Straten, Roy (NL)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 36.37 5.5 V V
2 056818 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.4 5.35 V V
3 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 38.1 5.25 V V
4 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 38.72 5.17 V V
5 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 38.78 5.16 V V
6 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 39.12 5.11 V V
7 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 39.39 5.08 V V
8 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 40.01 5.0 V V
9 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi 0 0 0.0 0.0 40.02 5.0 V V
10 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 40.25 4.97 V V
11 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 0 0 0.0 0.0 40.35 4.96 V V
12 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 40.64 4.92 V V
13 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 43.47 4.6 V V
14 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 44.17 4.53 V V
15 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 44.19 4.53 V V
16 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 44.31 4.51 V V
17 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 45.01 4.44 V V
18 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 1 0 0.0 5.0 34.93 5.73 V V
19 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat 1 0 0.0 5.0 37.77 5.3 V V
20 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 1 0 0.0 5.0 37.9 5.28 V V
21 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 1 0 0.0 5.0 38.03 5.26 V V
22 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 1 0 0.0 5.0 39.37 5.08 V V
23 005417 Jan Smoček Ytta Ymonnie Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 40.06 4.99 V V
24 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 1 0 0.0 5.0 40.48 4.94 V V
25 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 40.55 4.93 V V
26 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 42.12 4.75 V V
27 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 1 0.0 5.0 43.09 4.64 V V
28 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 1 0 0.0 5.0 43.86 4.56 V V
29 073315 Martina Kučerová A3Ch Ursula Grey Astronaut 1 0 0.0 5.0 45.46 4.4 V V
30 075113 Hana Ampapová A3Ch Zappy Sweet Boy Lover´s knot 2 0 0.0 10.0 41.06 4.87 VD VD
31 022117 Jiří Bureš Happy 1 1 0.0 10.0 44.19 4.53 VD VD
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090116 Marián Broda Mercedes Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093514 Tereza Loučná Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO