Cz En

QA3 agility

  1. Datum: 18. 05. 2019
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 215.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.22 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 36.84 5.84 V V
2 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 0 0 0.0 0.0 37.25 5.77 V V
3 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 38.36 5.6 V V
4 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 38.67 5.56 V V
5 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 39.23 5.48 V V
6 090215 Jana Haberzettlová Ainii Ninuland 0 0 0.0 0.0 39.29 5.47 V V
7 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 39.42 5.45 V V
8 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 0 0.0 0.0 39.44 5.45 V V
9 088818 Kristina Půdová S'Cheers Never never land 0 0 0.0 0.0 40.24 5.34 V V
10 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 40.25 5.34 V V
10 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 40.25 5.34 V V
12 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 40.26 5.34 V V
13 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 0 0 0.0 0.0 40.57 5.3 V V
14 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 40.72 5.28 V V
15 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 41.4 5.19 V V
16 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 0 0.0 0.0 41.46 5.19 V V
17 045516 Markéta Novotná Happy Minnie Mout McKinkey 0 0 0.0 0.0 41.51 5.18 V V
18 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 41.61 5.17 V V
19 065917 Vladimír Macura Meggie 0 0 0.0 0.0 41.75 5.15 V V
20 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 41.82 5.14 V V
21 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack 0 0 0.0 0.0 41.95 5.13 V V
22 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 42.16 5.1 V V
23 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 42.42 5.07 V V
24 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 42.45 5.06 V V
25 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 42.5 5.06 V V
26 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 0 0 0.0 0.0 42.59 5.05 V V
27 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 42.94 5.01 V V
28 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 42.95 5.01 V V
29 093614 Luboš Slavík Astor 0 0 0.0 0.0 43.14 4.98 V V
30 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 0 0 0.0 0.0 43.23 4.97 V V
31 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 43.98 4.89 V V
32 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 1 0 0.0 5.0 37.88 5.68 V V
33 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 38.71 5.55 V V
34 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 1 0 0.0 5.0 38.79 5.54 V V
35 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 39.04 5.51 V V
36 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 1 0.0 5.0 39.18 5.49 V V
37 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 1 0 0.0 5.0 39.48 5.45 V V
38 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 39.5 5.44 V V
39 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 40.06 5.37 V V
40 010017 Nina Zdražilová Outback-Workaholic´s Kalgoorlie Crazy Crack 1 0 0.0 5.0 40.3 5.33 V V
41 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 1 0 0.0 5.0 40.91 5.26 V V
42 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 41.01 5.24 V V
43 042718 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump 1 0 0.0 5.0 41.04 5.24 V V
44 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 41.17 5.22 V V
45 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 43.13 4.98 V V
46 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 0 1 0.0 5.0 43.61 4.93 V V
47 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 0 1 0.0 5.0 43.67 4.92 V V
48 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 1 0 0.0 5.0 43.77 4.91 V V
49 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils 1 0 0.0 5.0 44.62 4.82 V V
50 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 44.7 4.81 V V
51 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 1 0 0.0 5.0 45.32 4.74 V V
52 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 0 1 0.0 5.0 46.58 4.62 V V
53 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 47.43 4.53 V V
54 029315 Adéla Karbusová Brixiee 0 1 0.0 5.0 48.3 4.45 V V
55 027914 Hana Kejzlarová Sam 1 0 0.0 5.0 49.85 4.31 V V
56 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 50.36 4.27 V V
57 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 0 1 0.62 5.62 51.62 4.17 V V
58 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 1 0 1.4 6.4 52.4 4.1 VD VD
59 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 2 0 0.0 10.0 37.69 5.7 VD VD
60 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 2 0 0.0 10.0 38.96 5.52 VD VD
61 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 2 0 0.0 10.0 39.01 5.51 VD VD
62 052414 Daniela Rychlíková Ann Fleurette From Their Hearts 2 0 0.0 10.0 39.27 5.47 VD VD
63 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 2 0 0.0 10.0 39.3 5.47 VD VD
64 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 2 0 0.0 10.0 39.65 5.42 VD VD
65 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 2 0 0.0 10.0 40.45 5.32 VD VD
66 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 2 0 0.0 10.0 42.59 5.05 VD VD
67 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 2 0 0.0 10.0 44.3 4.85 VD VD
68 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 1 1 0.0 10.0 44.42 4.84 VD VD
69 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 2 0 0.0 10.0 45.0 4.78 VD VD
70 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 1 0.0 10.0 45.44 4.73 VD VD
71 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 46.16 4.66 VD VD
72 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 2 0 0.0 10.0 46.26 4.65 VD VD
73 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border 1 1 0.0 10.0 47.15 4.56 VD VD
74 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 2 0 0.0 10.0 47.2 4.56 VD VD
75 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe 1 1 0.0 10.0 47.8 4.5 VD VD
76 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 2 0 0.0 10.0 48.72 4.41 VD VD
77 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 3 0 0.0 15.0 43.84 4.9 VD VD
78 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček 3 0 0.0 15.0 44.69 4.81 VD VD
79 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 3 0 0.0 15.0 47.74 4.5 VD VD
80 073214 Kateřina Košárková Airy 2 1 0.0 15.0 49.52 4.34 VD VD
81 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 2 1 1.18 16.18 52.18 4.12 D D
82 067515 Lucie Jirmanová Argo 2 1 2.95 17.95 53.95 3.99 D D
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069816 Michaela Hadačová Sebastian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064218 Erik Dančišák Baddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030515 Monika Kuchařová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016217 Lucie Jirmanová Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057217 Zuzana Marková Feres Bohemia Elenor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO