Cz En

QJ1 jumping

  1. Datum: 18. 05. 2019
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 47.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 37.47 5.2 V V
2 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 37.79 5.16 V V
3 034418 Nikola Schovancová Mia 0 0 0.0 0.0 39.02 5.0 V V
4 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 39.04 4.99 V V
5 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 40.44 4.82 V V
6 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 40.49 4.82 V V
7 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 40.93 4.76 V V
8 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 0 0.0 0.0 41.39 4.71 V V
9 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 42.58 4.58 V V
10 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 43.17 4.52 V V
11 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 43.66 4.47 V V
12 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 45.42 4.29 V V
12 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 45.42 4.29 V V
14 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant 1 0 0.0 5.0 36.26 5.38 V V
15 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 1 0 0.0 5.0 41.0 4.76 V V
16 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 1 0 0.0 5.0 41.19 4.73 V V
17 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 41.69 4.68 V V
18 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 1 0 0.0 5.0 42.16 4.63 V V
19 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 1 0 0.0 5.0 42.66 4.57 V V
20 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility 0 1 0.0 5.0 44.13 4.42 V V
21 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 1 0.0 5.0 45.81 4.26 V V
22 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 1 0 0.61 5.61 46.61 4.18 V V
23 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 1 0.78 5.78 46.78 4.17 V V
24 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 1 0.0 10.0 40.59 4.8 VD VD
25 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 2 0.0 10.0 41.35 4.72 VD VD
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074415 Jana Kočová Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035119 Tereza Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059314 Petra Nováková Enessies Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO