Cz En

QJ3 jumping

  1. Datum: 18. 05. 2019
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant 0 0 0.0 0.0 33.42 5.51 V V
2 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 34.5 5.33 V V
3 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 35.71 5.15 V V
4 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 35.78 5.14 V V
5 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 36.0 5.11 V V
6 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 36.15 5.09 V V
7 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 36.87 4.99 V V
8 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 37.36 4.93 V V
9 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.1 4.83 V V
10 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 39.06 4.71 V V
11 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 39.79 4.62 V V
12 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 0 0 0.0 0.0 40.03 4.6 V V
13 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 40.08 4.59 V V
14 088814 Adriana Slezáková Aspen Bestagility 0 0 0.0 0.0 40.14 4.58 V V
15 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 40.17 4.58 V V
16 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 40.23 4.57 V V
17 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 40.86 4.5 V V
18 035119 Tereza Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 41.98 4.38 V V
19 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 42.13 4.37 V V
20 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 42.45 4.33 V V
21 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 43.31 4.25 V V
22 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 0.0 0.0 43.7 4.21 V V
23 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 1.14 1.14 45.14 4.08 V V
24 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 0 0 1.52 1.52 45.52 4.04 V V
25 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 2.68 2.68 46.68 3.94 V V
26 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness 0 0 4.03 4.03 48.03 3.83 V V
27 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 4.27 4.27 48.27 3.81 V V
28 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 37.66 4.89 V V
29 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 38.41 4.79 V V
30 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 1 0 0.0 5.0 38.57 4.77 V V
31 034418 Nikola Schovancová Mia 1 0 0.0 5.0 38.65 4.76 V V
32 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 1 0 0.0 5.0 39.71 4.63 V V
33 066914 Miroslava Mihoková Mesi 1 0 0.0 5.0 39.89 4.61 V V
34 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 1 0.0 5.0 40.22 4.57 V V
35 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 1 0 0.0 5.0 40.32 4.56 V V
36 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 1 0 0.0 5.0 42.02 4.38 V V
37 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 1 0.0 5.0 43.38 4.24 V V
38 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí 1 0 4.39 9.39 48.39 3.8 VD VD
39 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 1 1 0.0 10.0 42.5 4.33 VD VD
40 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 1 1 0.0 10.0 43.31 4.25 VD VD
41 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 1 1 1.94 11.94 45.94 4.01 VD VD
42 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant 1 2 7.11 22.11 51.11 3.6 D D
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009117 Ivana Ondrušová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO