Cz En

1. Jumping S

  1. Datum: 25. 05. 2019
  2. Závod: Brno - Letní Robinsonáda
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 41.18 5.34
2 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 42.99 5.12
3 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 44.8 4.91
4 076417 Hana Černošková Cristian Bohemia Timothy 0 0 0.0 0.0 45.21 4.87
5 Mareková Tatiana NAJLA / A3Ch ELIS Kralovská Manta 0 0 0.0 0.0 45.53 4.83
6 036616 Vladislav Kubica Merlin 0 0 0.0 0.0 46.69 4.71
7 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 0 0.0 0.0 47.59 4.62
8 019718 Radka Dostálová Kakost Bar-Bar Beskydy 0 0 1.13 1.13 50.13 4.39
9 006918 Kateřina Heroutová Diamond Hector Smi Rainbow Beam 0 0 1.86 1.86 50.86 4.33
10 Ondrušková Patrícia Larry 0 0 2.53 2.53 51.53 4.27
11 062017 Hana Heidlerová Armani Lover Cinnamon Beauty 0 0 3.36 3.36 52.36 4.2
12 Englmanova Miroslava Emily / Emily Sky Harisson 0 1 0.0 5.0 42.97 5.12
13 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 1 1.89 6.89 50.89 4.32
14 041515 Hana Černošková Benny Valašské hory 0 1 5.07 10.07 54.07 4.07
15 029516 Dobroslava Zouharová Cherry Chocolate Černo-bílý sen 1 0 6.56 11.56 55.56 3.96
16 Englmanova Miroslava Fredy / Fredy 0 0 13.61 13.61 62.61 3.51
DIS 077314 Miroslava Barančeková Allyn Coeur de Crystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019919 Klára Zachová Blik Šip-Šip Hurá DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036315 Dobroslava Zouharová Annie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010116 Lucie Drábková Kissimmee Balader DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Filová Simona Kelly / Allegra la Vera Felicita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024219 Lucie Drápelová A3Ch Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018317 Jiřina Sáňková Golden Bule Libami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030915 Jana Štefková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vakonič Pavol Meryl / Meryl Marion of Summergarden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025212 Jana Kopřivová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS