Cz En

2. Jumping S

  1. Datum: 25. 05. 2019
  2. Závod: Brno - Letní Robinsonáda
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 213.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.44 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 36.54 5.83
2 024219 Lucie Drápelová A3Ch Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 37.46 5.69
3 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 37.6 5.66
4 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.59 5.38
5 Mareková Tatiana NAJLA / A3Ch ELIS Kralovská Manta 0 0 0.0 0.0 39.71 5.36
6 030915 Jana Štefková Jenny 0 0 0.0 0.0 39.89 5.34
7 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 40.56 5.25
8 036616 Vladislav Kubica Merlin 0 0 0.0 0.0 42.38 5.03
9 Ondrušková Patrícia Larry 0 0 0.0 0.0 46.38 4.59
10 041515 Hana Černošková Benny Valašské hory 0 0 0.0 0.0 46.46 4.58
11 006918 Kateřina Heroutová Diamond Hector Smi Rainbow Beam 0 0 0.75 0.75 48.75 4.37
12 029516 Dobroslava Zouharová Cherry Chocolate Černo-bílý sen 0 0 4.94 4.94 52.94 4.02
13 Vakonič Pavol Meryl / Meryl Marion of Summergarden 1 0 0.0 5.0 35.26 6.04
14 Englmanova Miroslava Emily / Emily Sky Harisson 1 0 0.0 5.0 36.61 5.82
15 025212 Jana Kopřivová Denny 1 0 0.0 5.0 42.38 5.03
16 076417 Hana Černošková Cristian Bohemia Timothy 0 1 0.0 5.0 43.83 4.86
16 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra 0 1 0.0 5.0 43.83 4.86
18 010116 Lucie Drábková Kissimmee Balader 1 0 0.75 5.75 48.75 4.37
19 077314 Miroslava Barančeková Allyn Coeur de Crystal 0 0 5.84 5.84 53.84 3.96
20 Englmanova Miroslava Fredy / Fredy 0 0 7.97 7.97 55.97 3.81
21 062017 Hana Heidlerová Armani Lover Cinnamon Beauty 2 0 0.0 10.0 44.93 4.74
22 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 1 1 9.22 19.22 57.22 3.72
23 036315 Dobroslava Zouharová Annie 0 2 11.31 21.31 59.31 3.59
DIS 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019919 Klára Zachová Blik Šip-Šip Hurá DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019718 Radka Dostálová Kakost Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Filová Simona Kelly / Allegra la Vera Felicita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018317 Jiřina Sáňková Golden Bule Libami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS