Cz En

QA4 Agility

  1. Datum: 08. 06. 2019
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 102.0 s
  7. Délka: 204.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 38.84 5.25 V V
2 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 39.25 5.2 V V
3 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 39.37 5.18 V V
4 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 0 0.0 0.0 39.52 5.16 V V
5 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 39.65 5.15 V V
6 035119 Tereza Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 42.16 4.84 V V
7 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 0 0.0 0.0 42.28 4.82 V V
8 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 45.77 4.46 V V
9 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 0 1 0.0 5.0 40.61 5.02 V V
10 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 40.73 5.01 V V
11 017115 Adéla Maršálková Míša 1 0 0.0 5.0 41.26 4.94 V V
12 034418 Nikola Schovancová Mia 1 0 0.0 5.0 41.71 4.89 V V
13 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 1 0.0 5.0 41.75 4.89 V V
14 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 44.59 4.58 V V
15 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 0 1 0.0 5.0 45.69 4.46 V V
16 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 1 0.0 5.0 46.31 4.41 V V
17 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 1 0.0 5.0 47.08 4.33 V V
18 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility 2 0 0.0 10.0 45.39 4.49 VD VD
19 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 1 2 0.0 15.0 46.92 4.35 VD VD
20 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 2 1.83 16.83 50.83 4.01 D D
21 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 1 2 7.19 22.19 56.19 3.63 D D
DIS 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009117 Ivana Ondrušová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzana Vetráková Bond London's Brandy - "Bond" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019317 Olga Mařáčková Pocca Hontas Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095315 Klára Kokešová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO