Cz En

QA6 Agility

  1. Datum: 09. 06. 2019
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Crespel, Pascale (FR)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 214.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 35.41 6.04 V V
2 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 36.42 5.88 V V
3 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 0 0 0.0 0.0 36.68 5.83 V V
4 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 37.17 5.76 V V
5 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 37.91 5.64 V V
6 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 0 0 0.0 0.0 38.5 5.56 V V
7 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 38.59 5.55 V V
8 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 38.79 5.52 V V
9 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 38.91 5.5 V V
10 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack 0 0 0.0 0.0 39.26 5.45 V V
11 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border 0 0 0.0 0.0 39.55 5.41 V V
12 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 39.62 5.4 V V
13 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 0 0.0 0.0 39.63 5.4 V V
14 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 40.21 5.32 V V
15 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 40.33 5.31 V V
16 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 0 0 0.0 0.0 41.13 5.2 V V
17 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils 0 0 0.0 0.0 41.19 5.2 V V
18 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 44.67 4.79 V V
19 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 45.0 4.76 V V
20 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 36.33 5.89 V V
21 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 1 0 0.0 5.0 36.72 5.83 V V
22 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 38.48 5.56 V V
23 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 1 0 0.0 5.0 39.08 5.48 V V
24 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 1 0.0 5.0 39.14 5.47 V V
25 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 0 0.0 5.0 39.23 5.46 V V
26 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 39.44 5.43 V V
27 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 1 0 0.0 5.0 39.47 5.42 V V
28 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 39.68 5.39 V V
29 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 1 0 0.0 5.0 39.91 5.36 V V
30 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive 1 0 0.0 5.0 40.04 5.34 V V
31 088818 Kristina Půdová S'Cheers Never never land 0 1 0.0 5.0 40.75 5.25 V V
32 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 0 1 0.0 5.0 41.12 5.2 V V
33 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 0 0.0 5.0 41.47 5.16 V V
34 029315 Adéla Karbusová Brixiee 1 0 0.0 5.0 43.02 4.97 V V
35 034017 Petra Kolegarová Buddy 1 0 0.0 5.0 43.52 4.92 V V
36 087718 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron 1 0 0.0 5.0 43.67 4.9 V V
37 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 45.04 4.75 V V
38 079815 Petra Kolegarová Tara 1 0 0.0 5.0 45.51 4.7 V V
39 073214 Kateřina Košárková Airy 1 0 0.0 5.0 46.13 4.64 V V
40 064218 Erik Dančišák Baddy 0 1 0.0 5.0 46.31 4.62 V V
41 030515 Monika Kuchařová Bessy 0 1 0.0 5.0 47.75 4.48 V V
42 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 2 0 0.0 10.0 35.88 5.96 VD VD
43 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 2 0 0.0 10.0 37.06 5.77 VD VD
44 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 2 0 0.0 10.0 37.39 5.72 VD VD
45 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 2 0 0.0 10.0 39.32 5.44 VD VD
46 069415 Markéta Benediktová Rony 2 0 0.0 10.0 40.95 5.23 VD VD
47 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka 1 1 0.0 10.0 41.32 5.18 VD VD
48 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 1 0.0 10.0 42.76 5.0 VD VD
49 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 2 0 0.0 10.0 46.5 4.6 VD VD
50 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 2 1 0.0 15.0 43.04 4.97 VD VD
51 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 4 0 0.0 20.0 36.91 5.8 D D
52 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 4 0 0.0 20.0 37.99 5.63 D D
53 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 3 1 0.0 20.0 47.69 4.49 D D
54 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 5 0 0.0 25.0 44.14 4.85 D D
55 069816 Michaela Hadačová Sebastian 1 1 17.48 27.48 65.48 3.27 BO BO
56 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 2 2 9.22 29.22 57.22 3.74 BO BO
DIS 038717 Veronika Přichystalová Huricane von Don el Ranzo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052414 Daniela Rychlíková Ann Fleurette From Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027914 Hana Kejzlarová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084917 Jan Unger Dream Dash by Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010017 Nina Zdražilová Outback-Workaholic´s Kalgoorlie Crazy Crack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067515 Lucie Jirmanová Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO