Cz En

QJ4 Jumping

  1. Datum: 08. 06. 2019
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Crespel, Pascale (FR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 205.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 5.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 33.68 6.09 V V
2 093116 Olga Edrová Adar Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 35.2 5.82 V V
3 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 35.61 5.76 V V
4 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 35.73 5.74 V V
5 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 35.79 5.73 V V
6 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 36.02 5.69 V V
7 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 36.53 5.61 V V
8 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.66 5.59 V V
9 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 37.75 5.43 V V
10 065917 Vladimír Macura Meggie 0 0 0.0 0.0 38.03 5.39 V V
11 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 38.17 5.37 V V
12 030515 Monika Kuchařová Bessy 0 0 0.0 0.0 39.21 5.23 V V
13 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 0 0 0.0 0.0 39.42 5.2 V V
14 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 40.01 5.12 V V
15 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 40.74 5.03 V V
16 027914 Hana Kejzlarová Sam 0 0 1.4 1.4 42.4 4.83 V V
17 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 35.56 5.76 V V
18 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 1 0 0.0 5.0 36.07 5.68 V V
19 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox 1 0 0.0 5.0 36.85 5.56 V V
19 021016 Gabriela Václavíková Amoletka Ninuland 1 0 0.0 5.0 36.85 5.56 V V
21 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 1 0 0.0 5.0 36.9 5.56 V V
22 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 1 0 0.0 5.0 37.27 5.5 V V
23 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 37.59 5.45 V V
24 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 37.75 5.43 V V
25 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 1 0 0.0 5.0 37.79 5.42 V V
26 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 37.84 5.42 V V
27 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 1 0 0.0 5.0 38.72 5.29 V V
28 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 39.19 5.23 V V
29 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 39.53 5.19 V V
30 069415 Markéta Benediktová Rony 0 1 0.26 5.26 41.26 4.97 V V
31 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 1 0.84 5.84 41.84 4.9 V V
32 029315 Adéla Karbusová Brixiee 0 1 1.06 6.06 42.06 4.87 VD VD
33 069816 Michaela Hadačová Sebastian 0 1 1.13 6.13 42.13 4.87 VD VD
34 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 1 2.08 7.08 43.08 4.76 VD VD
35 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 2 0 0.0 10.0 36.12 5.68 VD VD
36 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland 2 0 0.0 10.0 36.18 5.67 VD VD
37 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 1 1 0.0 10.0 36.6 5.6 VD VD
38 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 2 0 0.0 10.0 37.71 5.44 VD VD
39 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 2 0 0.0 10.0 37.9 5.41 VD VD
40 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 38.32 5.35 VD VD
41 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 1 1 0.0 10.0 39.31 5.21 VD VD
42 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 1 1 3.45 13.45 44.45 4.61 VD VD
43 073214 Kateřina Košárková Airy 0 1 9.12 14.12 50.12 4.09 VD VD
44 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 2 1 0.61 15.61 41.61 4.93 VD VD
45 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 2 7.38 17.38 48.38 4.24 D D
46 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 3 1 2.19 22.19 43.19 4.75 D D
DIS 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038717 Veronika Přichystalová Huricane von Don el Ranzo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052414 Daniela Rychlíková Ann Fleurette From Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016217 Lucie Jirmanová Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000015 Kristina Půdová Jasmine from Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084917 Jan Unger Dream Dash by Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079815 Petra Kolegarová Tara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064218 Erik Dančišák Baddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068715 Iva Nováková Bombarda Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067515 Lucie Jirmanová Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088818 Kristina Půdová S'Cheers Never never land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087718 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010017 Nina Zdražilová Outback-Workaholic´s Kalgoorlie Crazy Crack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO