Cz En

Agility II

  1. Datum: 23. 06. 2019
  2. Závod: Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Virtanen, Anders (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.92 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 027614 Gabriela Hroteková Agira z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 40.25 4.87 V V
2 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 0 0 0.0 0.0 42.34 4.63 V V
3 161616 Radka Podmolová Amazonka Czech Imp 0 0 0.0 0.0 42.36 4.63 V V
4 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 44.61 4.39 V V
5 076417 Hana Černošková Cristian Bohemia Timothy 0 0 0.0 0.0 46.27 4.24 V V
6 087117 Michaela Krahulíková Dearbhail Dee Smi Rainbow Beam 0 0 0.0 0.0 48.6 4.03 V V
7 048915 Jana Šimperská Bernelle Boo Li Rainbow Beam 0 0 0.0 0.0 48.7 4.02 V V
8 041515 Hana Černošková Benny Valašské hory 0 0 0.0 0.0 48.73 4.02 V V
9 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze 0 0 0.0 0.0 48.79 4.02 V V
10 072918 Šárka Palacká Blue Batik Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 49.36 3.97 V V
11 051117 Renata Pluskalová Great Zaza JanLand 0 0 0.0 0.0 49.42 3.97 V V
12 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 2.93 2.93 52.93 3.7 V V
13 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 1 0 0.0 5.0 38.98 5.03 V V
14 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 42.48 4.61 V V
15 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál 0 1 0.0 5.0 42.74 4.59 V V
16 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 1 0.0 5.0 46.8 4.19 V V
17 090116 Marián Broda Mercedes Nový krystal 0 1 0.7 5.7 50.7 3.87 V V
18 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney 1 0 3.97 8.97 53.97 3.63 VD VD
19 050116 Dagmar Bartoňová Asha Jet Bat 0 1 4.9 9.9 54.9 3.57 VD VD
20 082014 Monika Němcová A3Ch Beatrise 2 0 0.0 10.0 45.97 4.26 VD VD
21 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 1 1 0.0 10.0 46.21 4.24 VD VD
22 083214 Eva Knapková Pippa Middleton 1 1 0.0 10.0 49.02 4.0 VD VD
23 047417 Dagmar Bartoňová Ainu Jet Bat 2 1 11.94 26.94 61.94 3.16 BO BO
DIS 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022117 Jiří Bureš Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076017 Marcel Funiok Edra Adia Avi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036616 Vladislav Kubica Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069814 Klára Cholastová Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068115 Klára Konečná Majda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056316 Eliška Pochtiolová Brubaker Bohemia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO