Cz En

Agility II

  1. Datum: 23. 06. 2019
  2. Závod: Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Virtanen, Anders (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 217.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 0 0 0.0 0.0 38.74 5.6 V V
2 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 38.76 5.6 V V
3 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 40.05 5.42 V V
4 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 40.96 5.3 V V
5 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 41.07 5.28 V V
6 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 0 0 0.0 0.0 42.21 5.14 V V
7 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel 0 0 0.0 0.0 42.84 5.07 V V
8 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 0 0.0 0.0 43.04 5.04 V V
9 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils 0 0 0.0 0.0 44.45 4.88 V V
10 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower 0 0 0.0 0.0 44.51 4.88 V V
11 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 0 0 0.0 0.0 45.84 4.73 V V
12 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 46.6 4.66 V V
13 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 46.97 4.62 V V
14 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 1 0 0.0 5.0 39.06 5.56 V V
15 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 0 0.0 5.0 40.1 5.41 V V
16 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra 0 1 0.0 5.0 40.8 5.32 V V
17 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 41.37 5.25 V V
18 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 42.0 5.17 V V
19 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera 1 0 0.0 5.0 42.87 5.06 V V
20 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 1 0 0.0 5.0 43.66 4.97 V V
21 073318 Jana Ullver TyTy 1 0 0.0 5.0 44.61 4.86 V V
22 065917 Vladimír Macura Meggie 0 1 0.0 5.0 44.91 4.83 V V
23 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 1 0 0.0 5.0 46.29 4.69 V V
24 074516 Adam Bělunek A Dream Comes True Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 48.56 4.47 V V
25 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle 1 0 0.0 5.0 49.44 4.39 V V
26 086815 Michaela Vyhlídalová Daisy 1 0 0.0 5.0 50.11 4.33 V V
27 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 1 0 0.0 5.0 52.86 4.11 V V
28 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 2 0 0.0 10.0 40.62 5.34 VD VD
29 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia 2 0 0.0 10.0 42.38 5.12 VD VD
30 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 1 0.0 10.0 42.46 5.11 VD VD
31 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 2 0 0.0 10.0 43.9 4.94 VD VD
32 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 2 0 0.0 10.0 44.68 4.86 VD VD
33 045217 Květa Florianová Czokoládka z Čertovy kazatelny 1 1 0.0 10.0 45.48 4.77 VD VD
34 051416 Martina Hodková Delilah Diandra 2 0 0.0 10.0 46.6 4.66 VD VD
35 005012 Dagmar Žáková Femme Fatale Dajavera 1 1 0.0 10.0 49.81 4.36 VD VD
36 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 1 1 0.0 10.0 52.54 4.13 VD VD
37 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy 0 2 0.89 10.89 54.89 3.95 VD VD
38 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 3 0 0.0 15.0 39.2 5.54 VD VD
39 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe 3 0 0.0 15.0 40.67 5.34 VD VD
40 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 2 1 0.0 15.0 43.92 4.94 VD VD
41 033418 Lenka Karasová Applause infinities Lovelenia 2 1 0.0 15.0 46.17 4.7 VD VD
42 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin 3 0 0.0 15.0 46.67 4.65 VD VD
43 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs 1 2 0.0 15.0 47.04 4.61 VD VD
44 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 2 1 0.0 15.0 48.31 4.49 VD VD
45 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 1 2 0.0 15.0 49.28 4.4 VD VD
46 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 1 2 0.0 15.0 49.65 4.37 VD VD
47 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 1 2 0.0 15.0 50.2 4.32 VD VD
48 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 2 1 0.0 15.0 51.3 4.23 VD VD
49 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 3 0 0.0 15.0 53.01 4.09 VD VD
50 027914 Hana Kejzlarová Sam 3 0 0.0 15.0 53.37 4.07 VD VD
51 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower 2 2 0.0 20.0 51.17 4.24 D D
52 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 4 1 0.0 25.0 46.88 4.63 D D
53 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies 5 0 0.0 25.0 48.78 4.45 D D
54 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur 2 2 5.71 25.71 59.71 3.63 D D
55 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 5 1 0.0 30.0 44.87 4.84 BO BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026819 Jakub Jurenka Coffi YABALUTE DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050816 Aneta Hrdličková Missy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087315 Hana Sochová Fidele the Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042718 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036818 Gabriela Vacíková Aywa Deer´s wood DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062216 Věra Klevarová A little Ariel White Carpathians DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO