Cz En

Jumping I

  1. Datum: 22. 06. 2019
  2. Závod: Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Virtanen, Anders (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.14 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat 0 0 0.0 0.0 35.82 5.08 V V
2 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 35.9 5.07 V V
3 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 0 0 0.0 0.0 35.93 5.07 V V
4 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz 0 0 0.0 0.0 36.13 5.04 V V
5 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 37.67 4.83 V V
6 068115 Klára Konečná Majda 0 0 0.0 0.0 38.07 4.78 V V
7 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 38.97 4.67 V V
8 076417 Hana Černošková Cristian Bohemia Timothy 0 0 0.0 0.0 38.99 4.67 V V
9 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 39.03 4.66 V V
10 022117 Jiří Bureš Happy 0 0 0.0 0.0 39.24 4.64 V V
11 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 39.78 4.58 V V
12 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 0 0 0.0 0.0 40.18 4.53 V V
13 082014 Monika Němcová A3Ch Beatrise 0 0 0.0 0.0 40.46 4.5 V V
14 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 40.53 4.49 V V
15 072918 Šárka Palacká Blue Batik Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 40.57 4.49 V V
16 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 40.69 4.47 V V
17 036616 Vladislav Kubica Merlin 0 0 0.0 0.0 41.07 4.43 V V
18 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 42.81 4.25 V V
19 087117 Michaela Krahulíková Dearbhail Dee Smi Rainbow Beam 0 0 0.0 0.0 43.06 4.23 V V
20 090116 Marián Broda Mercedes Nový krystal 0 0 0.0 0.0 43.12 4.22 V V
21 083214 Eva Knapková Pippa Middleton 0 0 0.0 0.0 43.68 4.17 V V
22 019213 Lenka Herzová Believe in Dreams Vivacious Diamonds 0 0 0.84 0.84 44.84 4.06 V V
23 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble 1 0 0.0 5.0 35.72 5.1 V V
24 027614 Gabriela Hroteková Agira z Faustovy zahrádky 1 0 0.0 5.0 36.77 4.95 V V
25 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney 0 1 0.0 5.0 39.33 4.63 V V
26 051117 Renata Pluskalová Great Zaza JanLand 1 0 0.0 5.0 42.25 4.31 V V
27 041515 Hana Černošková Benny Valašské hory 1 0 0.0 5.0 43.93 4.14 V V
28 047417 Dagmar Bartoňová Ainu Jet Bat 0 1 0.26 5.26 44.26 4.11 V V
29 048915 Jana Šimperská Bernelle Boo Li Rainbow Beam 1 1 1.35 11.35 45.35 4.01 VD VD
30 069814 Klára Cholastová Megy 0 2 4.67 14.67 48.67 3.74 VD VD
DIS 056316 Eliška Pochtiolová Brubaker Bohemia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050116 Dagmar Bartoňová Asha Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076017 Marcel Funiok Edra Adia Avi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 098915 Lenka Herzová Diva Deluxe Design Belive in Dreams DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 161616 Radka Podmolová Amazonka Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO