Cz En

Jumping I

  1. Datum: 22. 06. 2019
  2. Závod: Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Virtanen, Anders (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 0 0 0.0 0.0 35.39 5.62 V V
2 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 36.42 5.46 V V
3 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 36.65 5.43 V V
4 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 36.69 5.42 V V
5 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 0 0 0.0 0.0 37.13 5.36 V V
6 068413 Markéta Půdová Deisy Meggan Bohemia 0 0 0.0 0.0 38.1 5.22 V V
7 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 0 0.0 0.0 38.26 5.2 V V
8 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 39.17 5.08 V V
9 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 40.33 4.93 V V
10 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 0 0 0.0 0.0 41.44 4.8 V V
11 050816 Aneta Hrdličková Missy 0 0 0.0 0.0 42.19 4.72 V V
12 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 0.0 0.0 44.95 4.43 V V
13 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 1 0 0.0 5.0 34.2 5.82 V V
14 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 34.58 5.75 V V
15 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 35.24 5.65 V V
16 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 1 0 0.0 5.0 38.75 5.14 V V
17 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 1 0 0.0 5.0 39.34 5.06 V V
18 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 39.85 4.99 V V
19 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 1 0 0.0 5.0 40.04 4.97 V V
20 074516 Adam Bělunek A Dream Comes True Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 40.11 4.96 V V
21 062216 Věra Klevarová A little Ariel White Carpathians 1 0 0.0 5.0 40.91 4.86 V V
22 171717 Adriana Slezáková Zirk Aibara 1 0 0.0 5.0 41.16 4.83 V V
23 042718 Jitka Liznová Arwen Ginger Jump 0 1 0.0 5.0 42.56 4.68 V V
24 027914 Hana Kejzlarová Sam 0 1 0.0 5.0 44.44 4.48 V V
25 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara 0 1 0.0 5.0 44.52 4.47 V V
26 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras 1 0 0.95 5.95 48.95 4.07 V V
27 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 2 0 0.0 10.0 35.96 5.53 VD VD
28 002917 Vendula Jarošová Appo Queen from Remay Land 2 0 0.0 10.0 37.07 5.37 VD VD
29 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer 1 1 0.0 10.0 37.39 5.32 VD VD
30 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 1 1 0.0 10.0 38.54 5.16 VD VD
31 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 1 0.0 10.0 40.51 4.91 VD VD
32 034817 Aneta Fricová Delia Dream Thiwahe 1 1 0.0 10.0 41.91 4.75 VD VD
33 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber 2 0 0.0 10.0 42.15 4.72 VD VD
34 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky 2 0 0.0 10.0 42.47 4.69 VD VD
35 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 42.72 4.66 VD VD
36 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 2 0.0 10.0 45.73 4.35 VD VD
37 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 3 0 0.0 15.0 36.1 5.51 VD VD
38 005012 Dagmar Žáková Femme Fatale Dajavera 3 0 0.0 15.0 41.86 4.75 VD VD
39 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 2 1 0.0 15.0 43.27 4.6 VD VD
40 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron 2 1 0.0 15.0 44.28 4.49 VD VD
41 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 2 1 0.0 15.0 44.49 4.47 VD VD
42 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower 1 2 0.3 15.3 48.3 4.12 VD VD
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086815 Michaela Vyhlídalová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036818 Gabriela Vacíková Aywa Deer´s wood DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073318 Jana Ullver TyTy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087315 Hana Sochová Fidele the Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065917 Vladimír Macura Meggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090115 Jitka Kotrlová Bubbo Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018718 Markéta Klevarová G-star Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033418 Lenka Karasová Applause infinities Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026819 Jakub Jurenka Coffi YABALUTE DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013017 Veronika Hružíková Braveheart Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000316 Olga Havlíčková Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045217 Květa Florianová Czokoládka z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007117 Stanislav Čechlovský Aslan Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001818 Eliška Byrtusová Blue Berry Wallachian Flower DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO