Cz En

Jumping II

  1. Datum: 23. 06. 2019
  2. Závod: Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 204.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.08 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 41.74 4.89 V V
2 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz 0 0 0.0 0.0 42.34 4.82 V V
3 022117 Jiří Bureš Happy 0 0 0.0 0.0 42.52 4.8 V V
4 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 43.56 4.68 V V
5 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 43.68 4.67 V V
6 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 44.41 4.59 V V
7 076017 Marcel Funiok Edra Adia Avi 0 0 0.0 0.0 44.77 4.56 V V
8 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 46.0 4.43 V V
9 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 46.1 4.43 V V
10 083214 Eva Knapková Pippa Middleton 0 0 0.0 0.0 46.46 4.39 V V
11 090116 Marián Broda Mercedes Nový krystal 0 0 0.0 0.0 46.47 4.39 V V
12 056316 Eliška Pochtiolová Brubaker Bohemia Amber 0 0 0.0 0.0 46.59 4.38 V V
13 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 47.23 4.32 V V
14 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 48.68 4.19 V V
15 051117 Renata Pluskalová Great Zaza JanLand 0 0 0.29 0.29 50.29 4.06 V V
16 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 2.54 2.54 52.54 3.88 V V
17 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat 1 0 0.0 5.0 40.71 5.01 V V
18 069814 Klára Cholastová Megy 0 1 0.0 5.0 49.67 4.11 V V
19 041515 Hana Černošková Benny Valašské hory 1 0 1.71 6.71 51.71 3.95 VD VD
20 047417 Dagmar Bartoňová Ainu Jet Bat 0 1 7.5 12.5 57.5 3.55 VD VD
21 098915 Lenka Herzová Diva Deluxe Design Belive in Dreams 2 0 12.79 22.79 62.79 3.25 D D
DIS 019411 Jana Šimperská Centík Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050116 Dagmar Bartoňová Asha Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076417 Hana Černošková Cristian Bohemia Timothy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019213 Lenka Herzová Believe in Dreams Vivacious Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027614 Gabriela Hroteková Agira z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068115 Klára Konečná Majda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087117 Michaela Krahulíková Dearbhail Dee Smi Rainbow Beam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036616 Vladislav Kubica Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082014 Monika Němcová A3Ch Beatrise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072918 Šárka Palacká Blue Batik Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 161616 Radka Podmolová Amazonka Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048915 Jana Šimperská Bernelle Boo Li Rainbow Beam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO