Cz En

Agility L

  1. Datum: 29. 06. 2019
  2. Závod: Louny - Hurá na prázdniny
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 87.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 37.8 4.6 V V
2 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 38.85 4.48 V V
3 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 41.23 4.22 V V
4 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand 0 0 0.0 0.0 41.35 4.21 V V
5 079614 Lenka Chmelíková Bono z Kraje Thurn Taxisů 0 0 0.0 0.0 43.23 4.02 V V
6 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 0 0.0 0.0 44.33 3.93 V V
7 063613 Jana Wohanková Šanty 0 0 0.0 0.0 44.86 3.88 V V
8 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 36.46 4.77 V V
9 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter 1 0 0.0 5.0 37.13 4.69 V V
10 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 37.18 4.68 V V
11 039615 Jana Rusová Thea 1 0 0.0 5.0 43.92 3.96 V V
12 021417 Petr Křístek Bižu Bleu Colline 1 0 4.43 9.43 50.43 3.45 VD VD
13 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 2 0 0.0 10.0 36.2 4.81 VD VD
14 029312 Kateřina Provazníková Flo z Chotyně 2 0 0.0 10.0 43.76 3.98 VD VD
15 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion 0 1 5.08 10.08 51.08 3.41 VD VD
16 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje 0 2 4.48 14.48 50.48 3.45 VD VD
17 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 1 5.84 15.84 51.84 3.36 VD VD
18 053516 Karolína Cibuzarová Ashina Borgri 4 0 0.0 20.0 37.86 4.6 D D
19 066015 Lucie Czervoniaková Ambitious Allegro Lucky Aussies 2 2 2.05 22.05 48.05 3.62 D D
DIS 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045116 Michaela Štysová Erný DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003615 Michaela Vlasová Duchess Black Wilwarin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095415 Miluše Heryšerová Kalla Delleware DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060918 Jana Kounovská Freya Love Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017017 Kristýna Vincíková Drive on Max Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053717 Eva Hrušková Angie Z Říční tišiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017712 Jana Šrumová Audra z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000318 Klára Hančová Floss Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042415 Kristýna Dudová Nero DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018417 Barbora Blechová Alexander the Great Oaklet´s dogstory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049318 Markéta Sainerová Way to go Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080615 Jana Kounovská Roxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045018 Michaela Vlasová Casper Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO