Cz En

Jumping 1

  1. Datum: 30. 06. 2019
  2. Závod: Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 0 0.0 0.0 32.34 6.12 V V
2 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 0 0 0.0 0.0 33.25 5.95 V V
3 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 0 0.0 0.0 33.28 5.95 V V
4 043516 Lenka Šulíková Zulu Velox Crur 0 0 0.0 0.0 34.84 5.68 V V
5 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 35.74 5.54 V V
6 Hana Hanzlová Honey Bunny Joy in Motion 0 0 0.0 0.0 37.2 5.32 V V
7 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 0 0 0.0 0.0 37.51 5.28 V V
8 085018 Robin Solanský Caesar 0 0 0.0 0.0 39.54 5.01 V V
9 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 1 0 0.0 5.0 33.81 5.86 V V
10 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 1 0.0 5.0 39.68 4.99 V V
11 008515 Žaneta Bálanová Cikorka ze Strakatého dvorku 0 1 1.97 6.97 47.97 4.13 VD VD
12 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp 2 0 0.0 10.0 31.31 6.32 VD VD
13 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda 2 0 0.0 10.0 36.3 5.45 VD VD
14 003118 Jaroslav Machů DORY Asbrete 2 0 0.0 10.0 36.68 5.4 VD VD
15 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 36.95 5.36 VD VD
16 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 2 3.65 13.65 49.65 3.99 VD VD
17 065118 Lenka Blachová Heidr Nola Rún v. d. Graaslinies 3 0 0.0 15.0 31.84 6.22 VD VD
18 Margareta Hanzlová Luana dils Pasteurs da Gianal 3 0 0.0 15.0 33.92 5.84 VD VD
19 010619 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse 4 0 0.0 20.0 35.74 5.54 D D
20 089018 Pavlína Wlochová Blackberry Altája 1 1 10.56 20.56 56.56 3.5 D D
DIS 013118 Monika Fraisová Hurricane Suri Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002819 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008217 Ivana Cholevová Achita Zašovský květ DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039116 Veronika Tománková Acné DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007717 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060311 Eva Panáčová Amazon Annie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090118 Vít Chovanec Bety DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034718 Jana Pergerová Kiwi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013217 Pavel Šablatura Bomani Kirk Dark Side Legion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062317 Pavel Šomek A Little Bit of Blue The Best of Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016319 Tomáš Turek Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086815 Michaela Vyhlídalová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043917 Nikola Kajpušová Ywy Anubis the Second DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO