Cz En

So. - Agility I. S

  1. Datum: 22. 06. 2019
  2. Závod: Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Bařinková, Michaela (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 203.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 40.45 5.02 V V
2 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 41.77 4.86 V V
3 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 0 0 0.0 0.0 42.67 4.76 V V
4 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 42.69 4.76 V V
5 064818 Martin Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 43.74 4.64 V V
6 039217 Michaela Sinzogan Casiopeia TRINITY Cler-De-Lyss 0 0 0.0 0.0 44.93 4.52 V V
7 021515 Zdeňka Váchová A3Ch Sammy White King z Anacapri 0 0 0.0 0.0 46.61 4.36 V V
8 010817 Veronika Česká Feabee Cavalier of Paradise 0 0 0.0 0.0 47.24 4.3 V V
9 055917 Dana Vojířová A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 47.36 4.29 V V
10 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 0 0 0.0 0.0 48.89 4.15 V V
11 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 50.05 4.06 V V
12 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička 0 0 0.0 0.0 51.99 3.9 V V
13 074914 Eva Tyle Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec 0 0 3.08 3.08 55.08 3.69 V V
14 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 1 0 0.0 5.0 40.35 5.03 V V
15 039213 Karolina Šonská Zora 1 0 0.0 5.0 42.83 4.74 V V
16 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 1 0 0.0 5.0 48.23 4.21 V V
17 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 1 0 0.0 5.0 48.6 4.18 V V
18 010018 Jitka Ďuricová Daila Arinelle 0 0 5.56 5.56 57.56 3.53 V V
19 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 1 0 0.68 5.68 52.68 3.85 V V
20 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze 0 1 0.93 5.93 52.93 3.84 V V
21 000518 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic 0 1 1.88 6.88 53.88 3.77 VD VD
22 031717 Eva Trtková Fantastica Lararony 1 0 2.7 7.7 54.7 3.71 VD VD
23 035615 Ilona Švagrová Calm Chendler Kaplanka 1 0 4.6 9.6 56.6 3.59 VD VD
24 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess 2 0 0.0 10.0 45.39 4.47 VD VD
25 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 2 0 1.88 11.88 55.88 3.63 VD VD
26 063015 Pavla Brzobohatá Fifinka 1 0 8.39 13.39 60.39 3.36 VD VD
27 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 2 1 0.0 15.0 48.5 4.19 VD VD
28 034216 Adéla Goldmannová Foka 1 1 6.7 16.7 60.7 3.34 D D
29 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 1 1 7.76 17.76 59.76 3.4 D D
30 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 3 1 0.03 20.03 52.03 3.9 D D
31 045818 Jitka Ďuricová Elisabetta de Pompadour 1 2 6.3 21.3 60.3 3.37 D D
32 035715 Ilona Švagrová Eddie Diamond Kaplanka 2 1 14.47 29.47 66.47 3.05 BO BO
33 034012 Hana Hrdličková ISBEL SILESIAN CRAMER 1 2 31.14 46.14 83.14 2.44 BO BO
DIS 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029519 Tereza Sobotková Juliette Motýlek z Nevady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075014 Vladimír Tyle Fergie Bezzábran DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014118 Jana Drbohlavová Be Happy Od Svaté lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000419 Lenka Cíglerová Ivory Kutcher Chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081116 Natálie Šišovská Joyce Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002715 Anna Maroušková Cattie Alsior DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073815 Dita Hamouzová Isabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031517 Kateřina Dědičková Darjeeling Big Scotty´s Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000718 Monika Šaling Azure Pure Nature DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093615 Andrea Dvořáková A3Ch Filomenne Bellis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088315 Lenka Krejčí Ofélie Elis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018516 Andrea Knížková Niki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO