Cz En

So. - Agility I. M

  1. Datum: 22. 06. 2019
  2. Závod: Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Bařinková, Michaela (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 100.0 s
  7. Délka: 203.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.25 5.31 V V
2 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.23 4.92 V V
3 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 41.65 4.87 V V
4 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 42.55 4.77 V V
5 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 44.28 4.58 V V
6 019218 Marta Gregorová Agáta Vyhlídka Hedvika 0 0 0.0 0.0 47.1 4.31 V V
7 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 47.31 4.29 V V
8 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 0 0 1.46 1.46 53.46 3.8 V V
9 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem 0 0 2.05 2.05 54.05 3.76 V V
10 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp 0 0 4.5 4.5 56.5 3.59 V V
11 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant 1 0 0.0 5.0 39.47 5.14 V V
12 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 1 0 0.0 5.0 43.47 4.67 V V
13 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 1 0 0.0 5.0 44.43 4.57 V V
14 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 1 0.0 5.0 45.36 4.48 V V
15 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 47.06 4.31 V V
16 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 1 0 0.0 5.0 47.74 4.25 V V
17 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 0 1 0.0 5.0 48.27 4.21 V V
18 076612 Anna Koťátková A3Ch Arielle Hak Ami 1 0 0.0 5.0 49.07 4.14 V V
19 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 1 0.0 5.0 49.46 4.1 V V
20 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness 1 0 0.09 5.09 52.09 3.9 V V
21 094415 Klára Jůdová Rézinka 2 0 0.0 10.0 43.76 4.64 VD VD
22 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline 2 0 0.0 10.0 46.21 4.39 VD VD
23 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar 1 0 7.22 12.22 59.22 3.43 VD VD
24 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki 1 0 7.52 12.52 59.52 3.41 VD VD
25 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 1 0 7.76 12.76 59.76 3.4 VD VD
26 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox 0 1 16.28 21.28 68.28 2.97 D D
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078218 Soňa Hurníková Félix Dog from Wonderland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046617 Irena Hofmanová Cornella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009817 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088715 Martina Podzimková Charlotta Otvovická skála DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066717 Veronika Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019317 Olga Mařáčková Pocca Hontas Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034616 Tomáš Ješke Norma Jean Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016417 Kristýna Lérová Berenita Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO