Cz En

Ne. - Jumping II. L

  1. Datum: 23. 06. 2019
  2. Závod: Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Bařinková, Michaela (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 0 0 0.0 0.0 36.0 5.5 V V
2 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand 0 0 0.0 0.0 36.3 5.45 V V
3 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.77 5.38 V V
4 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 36.87 5.37 V V
5 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 0 0 0.0 0.0 37.36 5.3 V V
6 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 0 0 0.0 0.0 37.49 5.28 V V
7 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 38.86 5.1 V V
8 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 39.21 5.05 V V
9 067717 Dominika Machová Crush Doakimo Dog 0 0 0.0 0.0 39.32 5.04 V V
10 015618 Lenka Sobotková Ardently Loving Ready for it 0 0 0.0 0.0 39.62 5.0 V V
11 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 0 0.0 0.0 39.76 4.98 V V
12 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs 0 0 0.0 0.0 40.5 4.89 V V
13 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 0 0 0.0 0.0 41.16 4.81 V V
14 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 42.95 4.61 V V
15 059918 Jana Jirsová Vinky Dream of joy 0 0 1.5 1.5 45.5 4.35 V V
16 093614 Luboš Slavík Astor 1 0 0.0 5.0 36.18 5.47 V V
17 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 37.25 5.32 V V
18 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin 1 0 0.0 5.0 37.44 5.29 V V
19 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.0 5.0 38.49 5.14 V V
20 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 40.47 4.89 V V
21 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat 0 1 0.0 5.0 41.13 4.81 V V
22 054314 Veronika Maryníková Abstinent Griotte Te Salutant 0 1 0.0 5.0 41.25 4.8 V V
23 001317 Alena Rybová Autumn Misty Morning Lufian 1 0 0.0 5.0 41.39 4.78 V V
24 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 0 1 0.0 5.0 41.6 4.76 V V
25 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 42.16 4.7 V V
26 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 43.06 4.6 V V
27 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 0 1 0.0 5.0 43.96 4.5 V V
28 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 0 1 0.7 5.7 44.7 4.43 V V
29 043218 Gabriela Řehořová Elly 1 0 1.55 6.55 45.55 4.35 VD VD
30 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 2 0 0.0 10.0 38.9 5.09 VD VD
31 032016 Lucie Růžičková Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 1 1 0.0 10.0 39.26 5.04 VD VD
32 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black 2 0 0.0 10.0 39.91 4.96 VD VD
33 027116 Radka Křelinová Timmy 2 0 0.0 10.0 39.97 4.95 VD VD
34 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 1 1 0.0 10.0 40.13 4.93 VD VD
35 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 2 0 0.0 10.0 41.4 4.78 VD VD
36 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 1 1 0.0 10.0 42.62 4.65 VD VD
37 034117 Lucie Černá Batumi The Guardians of Albion 0 1 5.44 10.44 49.44 4.0 VD VD
38 043413 Radek Vandra Lucy 1 1 1.79 11.79 45.79 4.32 VD VD
39 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 1 3.09 13.09 47.09 4.2 VD VD
40 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 3 0 0.0 15.0 35.23 5.62 VD VD
41 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli 3 0 0.0 15.0 40.36 4.91 VD VD
42 696916 Michaela Bakrlíková Emilly Hola-Hopa 3 0 0.0 15.0 42.96 4.61 VD VD
43 001419 Roman Linka Call me Doyle from Valachian Highlands 2 1 0.0 15.0 43.62 4.54 VD VD
44 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku 2 1 0.97 15.97 44.97 4.4 VD VD
45 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa 0 2 6.56 16.56 50.56 3.92 D D
46 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 3 1 0.0 20.0 40.73 4.86 D D
47 017712 Jana Šrumová Audra z Nefritu 1 2 5.42 20.42 49.42 4.01 D D
48 083612 Soňa Hejcmanová Sára 2 2 19.19 39.19 63.19 3.13 BO BO
DIS 019414 Markéta Procházková Rafael SHR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025719 Michal Melounek Caccao In Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039619 Markéta Procházková Roger Bluff Springs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078018 Miroslav Ludík Uličník Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060616 Andrea Kroupová Julinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071017 Zuzana Novotná Drum'n'Bass Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064617 Jiří Čedík Pretty Princess Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000318 Klára Hančová Floss Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047015 Šárka Čapková Agatha Christie Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060918 Jana Kounovská Freya Love Royal Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033417 Marie Šikýřová Husarka Dakam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032215 Šárka Nikitinová Face to Face Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030114 Jitka Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001915 Martina Řepová Daikira Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062015 Michaela Táflová Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087814 Lýdie Urbanová A3Ch Nice Fidget Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015518 Aneta Kárníková Bastille Strážce palisád DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz CHERRY Killing Machine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO