Cz En

Jumping 2

  1. Datum: 03. 08. 2019
  2. Závod: Ratenice - "Large speciál"
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.12 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 30.98 5.58 V V
2 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 32.33 5.35 V V
3 000318 Klára Hančová Floss Ballarat 0 0 0.0 0.0 32.63 5.3 V V
4 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 33.8 5.12 V V
5 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 34.68 4.99 V V
6 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border 0 0 0.0 0.0 34.91 4.96 V V
7 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.83 4.83 V V
8 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances 0 0 0.0 0.0 35.86 4.82 V V
9 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 36.41 4.75 V V
10 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 38.39 4.51 V V
11 063812 Ivana Vošahlíková Angie 0 0 0.0 0.0 41.85 4.13 V V
12 033417 Marie Šikýřová Husarka Dakam 0 0 0.96 0.96 42.96 4.03 V V
13 022516 Monika Svatošová Goldie 0 0 2.67 2.67 44.67 3.87 V V
14 087618 Aneta Grygarová Absolute Agreement Crazy Pack 1 0 0.0 5.0 34.09 5.07 V V
15 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.85 4.83 V V
16 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 0 1 0.0 5.0 37.05 4.67 V V
17 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 1 0 0.0 5.0 39.36 4.4 V V
18 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 1 0.0 5.0 41.25 4.19 V V
19 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 35.7 4.85 VD VD
20 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 2 0 0.0 10.0 36.07 4.8 VD VD
21 045618 Nikola Králová Cider Ninuland 2 0 0.0 10.0 37.76 4.58 VD VD
22 086918 Lenka Přádná Olly Odysee Hafkins 2 0 0.0 10.0 38.53 4.49 VD VD
23 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda 1 1 0.0 10.0 40.02 4.32 VD VD
24 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán 3 0 0.0 15.0 41.32 4.19 VD VD
25 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan 2 1 7.71 22.71 49.71 3.48 D D
DIS 007119 Tereza Korousová Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042818 Lenka Kašíková Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022918 Jaroslav Šafařík DREAMCATCHER Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090715 Hana Kašpárková Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027019 Tomáš Vízner Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002118 Kamila Pilnáčková Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018018 Sára Tupá Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084712 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Sabine Beyer Baako Barney of Ky´S Spirit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017712 Jana Šrumová Audra z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Horst Beyer Ceana Cik Cap of Ky´S Spirit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071815 Miloslava Kavková Sweet Nest French Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Matoušková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045718 Vojtěch Jirsa Cato Nell's D.A. DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069416 Eliška Ludvíková Rock and Roll Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054816 Vladimír Novák Amira PlyshaDog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007619 Michaela Kozáková Baucis Regina Canum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 888818 Dominika Kohoutová Lime DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO