Cz En

Jumping 30 L

  1. Datum: 06. 08. 2011
  2. Závod: Lysá nad Labem - Superpes Dvojzkoušky + Jumping
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 68.0 s
  6. Maximální čas: 120.0 s
  7. Délka: 237.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 30
  10. Postupová rychlost: 3.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012808 Petra Škvárová A3Ch Akim 0 0 0.0 0.0 61.42 3.86
2 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ 1 0 0.0 5.0 52.42 4.52
3 039509 Lenka Turková Atos 0 1 0.0 5.0 55.67 4.26
4 077109 Lucie Majerčíková Fred 0 1 0.0 5.0 58.79 4.03
5 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 2 0 0.0 10.0 45.61 5.2
6 008209 Petr Kopecký Electric Brown Gasko Prim 1 1 0.36 10.36 68.36 3.47
7 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 2 2 0.0 20.0 53.48 4.43
8 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 5 0 0.0 25.0 46.35 5.11
DIS Iwona Golab OVER DRIVE Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023410 Radka Karčová Bert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028711 Šárka Mohoutová Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001510 Irena Němcová Casey z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035110 Jana Pacovská Joko Ono zur Riegelfeste DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021710 Kamila Pilnáčková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011711 Libor Plášil Ace of Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082709 Hana Beránková Daikiry Warrior Soul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053010 Šárka Vajcová Gentleman of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Golab DARK RAIDER Rising Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037806 Romana Hanousková ml. Ice Crazy Love Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052308 Andrea Plášilová Draco Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003010 Veronika Šetková Lupeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006308 Jana Zvonková Sarah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019106 Helena Pomykaczová Meggi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047910 Martina Mikolášová Goofy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046710 Barbora Tatíčková Drusilla Bohemi Col-Bri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017007 Petr Kopecký Crim Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS