Cz En

AGILITY II

  1. Datum: 03. 08. 2019
  2. Závod: Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 91.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: M
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora 0 0 0.0 0.0 34.89 5.25 V V
2 Tamara Cuypers Elenya du Mourioche - "Yanu" 0 0 0.0 0.0 35.7 5.13 V V
3 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 35.85 5.1 V V
4 Thomas Köblitz Bits vom Vorstenower Patt 0 0 0.0 0.0 36.66 4.99 V V
5 Barbara Członkowska MIRA Willa Mora 0 0 0.0 0.0 36.71 4.99 V V
6 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.35 4.9 V V
7 SERGE DAMON LOCA 0 0 0.0 0.0 37.76 4.85 V V
8 Gerd Donker Bombadil Babou du Mourioche - "Babou" 0 0 0.0 0.0 38.24 4.79 V V
9 001515 Anna Jarošová Annabelle Bleu Colline 0 0 0.0 0.0 39.34 4.65 V V
10 Andrea Roy Jaya du Pic d'Arbizon 0 0 0.0 0.0 39.38 4.65 V V
11 Elena Esposito Crazy Goblins Blue Dragon 0 0 0.0 0.0 39.43 4.64 V V
12 Maria Frese Edmée Animée du Chien 0 0 0.0 0.0 40.0 4.58 V V
13 Ingrid Zorn Dasha - "Dasha" 0 0 0.0 0.0 45.97 3.98 V V
14 RAUCCI BIAGIO IPER LUCY DES DRAYERES - "LUCY" 0 0 0.0 0.0 47.98 3.81 V V
15 Christian Conrad Cayou Animée du Chien 0 0 3.65 3.65 51.65 3.54 V V
16 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 1 0 0.0 5.0 36.82 4.97 V V
17 Piret Kannike La Brise Echo - "Echo" 1 0 0.0 5.0 38.21 4.79 V V
18 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora 1 0 0.0 5.0 39.33 4.65 V V
19 Claude Maschietto Abby von der Amperinsel 1 0 0.0 5.0 40.55 4.51 V V
20 Serge Veloso Izarra des Drayeres 1 0 0.0 5.0 41.49 4.41 V V
21 Denise Schönborn Arina von den Bergischen Tröpfchen 0 1 0.0 5.0 42.74 4.28 V V
22 004617 Aneta Krebsová Loupiote De Loubajac 1 0 0.0 5.0 43.03 4.25 V V
23 Kerstin Gerlach Ruby von der Happy Horse Farm 1 0 1.31 6.31 49.31 3.71 VD VD
24 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 2 0.2 10.2 48.2 3.8 VD VD
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Kirsten Kullwitz Illmare du Mourioche - "Nika" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Andrea Proost Nouvelle Jaillir Du Pic De Pioulou - "Nou" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Heidrun Mühlböck Eve Animée du chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Vaščilienė Rasa Primadona du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Simone Ullrich-Pansi Bazinga! Babou Extreme Braveheart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Rita Bohse Drú du Mourioche - "Dudu" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anja Wolf Sioux von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Rita Bohse Dusty Springfeld von den Wurzelzwergen - "Sid" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak AMAZING REVOLUTION Nangabet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tamara Cuypers Jadore de loarwenn - "Jokke" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Virginie de Andrea Winecup Dance with me de Bien-aimé - "Chibee" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO