Cz En

So-Agility L

  1. Datum: 27. 08. 2011
  2. Závod: Havlovice - OPSION 020 / po finském semináři
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Janita Leinonen Decathlete's Hornet 0 0 0.0 0.0 32.66 4.84
2 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 33.57 4.71
3 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 0 0 0.0 0.0 33.77 4.68
4 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 38.77 4.08
5 Jaakko Suoknuuti Decathlete's Sirius Black 1 0 0.0 5.0 31.46 5.02
6 Iwona Golab OVER DRIVE Never Never Land 1 0 0.0 5.0 33.53 4.71
7 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 1 0.0 5.0 37.63 4.2
8 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 2 0 0.0 10.0 32.38 4.88
9 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 32.61 4.85
10 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox 1 1 0.0 10.0 38.36 4.12
11 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 1 0.0 10.0 40.14 3.94
12 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 1 1 6.38 16.38 49.38 3.2
13 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 2 1 4.84 19.84 47.84 3.3
14 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 4 0 0.0 20.0 37.77 4.18
DIS 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042411 Filip Šimera Xita z Hücklelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Golab DARK RAIDER Rising Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004608 Eva Lačňáková Ey Energy Maeglin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jaakko Suoknuuti Beck's Hill Goldeneye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS