Cz En

Soutěž družstev

  1. Datum: 23. 08. 2019
  2. Závod: Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073916 Iveta Mihulová Achilles Atilla Sorrel Vixen 1 1 0.0 10.0 38.0 4.53
4 007717 Martina Wasserbauerová Bubble of Hapiness Lovelenia 0 0 0.0 0.0 31.37 5.48
6 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 1 2 0.37 15.37 44.37 3.88
8 079418 Ivan Pospíšil Mystic 0 2 13.5 23.5 57.5 2.99
12 068317 Natálie Šišovská Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 32.94 5.22
14 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 33.26 5.17
15 067517 Kateřina Tobiškova Amy 0 1 9.53 14.53 53.53 3.21
21 004119 Vanessa Vaníčková Lady Anabell 0 1 0.0 5.0 42.75 4.02
22 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 34.47 4.99
24 076016 Eliška Rypová Meggie 0 2 6.25 16.25 50.25 3.42
25 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts 1 2 0.0 15.0 42.13 4.08
27 020416 Veronika Huková Jamie 0 1 0.0 5.0 37.52 4.58
30 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 1 0 0.0 5.0 36.93 4.66
31 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 33.4 5.15
32 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 39.92 4.31
34 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 1 0 0.0 5.0 31.9 5.39
35 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm 2 0 0.0 10.0 32.67 5.26
37 059415 Veronika Grešáková Ambiente 2 0 0.0 10.0 35.3 4.87
38 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 32.03 5.37
39 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 32.8 5.24
41 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 35.18 4.89
DIS 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080217 Klára Tioková Terezka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024617 Romana Košťálová Rookie Stalk Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Žukowská Anna Chila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028513 Eva Šoršová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061217 Martina Binarová Angel Flies In Extreme speed DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077517 Natálie Šišovská Bono z Kraje Thurn Taxisů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077016 Iveta Ouředníčková Bady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Heizerová Anka (jen JMP) ChuckEn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013117 Miroslav Nymburský Esme Angel Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011318 Eva Svobodová Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003218 Dana Beitlová Elsa Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026217 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS