Cz En

Agility S

  1. Datum: 03. 09. 2011
  2. Závod: Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2011
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 91.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur 0 0 0.0 0.0 39.27 4.38
2 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 40.83 4.21
3 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 0 0 0.0 0.0 41.96 4.1
4 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta 0 0 0.0 0.0 44.63 3.85
5 035809 Dušan Buček A3Ch Lucky 0 0 0.0 0.0 45.37 3.79
6 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator 0 0 2.91 2.91 48.91 3.52
7 010408 Lucie Orbanová Barnie 0 0 3.11 3.11 49.11 3.5
8 028708 Šárka Šandová Bára 0 0 4.31 4.31 50.31 3.42
9 019609 Alena Janská Classica Z Dáblovy Studánky 1 0 0.0 5.0 40.58 4.24
10 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 41.42 4.15
11 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 42.57 4.04
12 079709 Marta Němcová Benjamin 0 0 6.77 6.77 52.77 3.26
13 028408 Michal Najman A3Ch Dudlík Hvězda Prokyon 0 1 2.11 7.11 48.11 3.58
14 003809 Adéla Zapletalová Nicollo Brněnský parnas 1 0 5.49 10.49 51.49 3.34
15 077409 Veronika Petrskovská Peggy 0 0 11.49 11.49 57.49 2.99
16 034210 Kristina Šamarová Clermona White Wajda 1 1 4.52 14.52 50.52 3.4
17 039908 Štěpánka Vávrová Míša 0 1 10.64 15.64 56.64 3.04
18 061009 Stanislava Kočí Justy Aguv Dvůr 0 0 20.49 20.49 66.49 2.59
19 077009 Jaroslav Pospíšil Majla 3 1 2.78 22.78 48.78 3.53
20 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr 0 1 19.0 24.0 65.0 2.65
21 039408 Sabina Heimová Sára 0 0 27.13 27.13 73.13 2.35
22 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir 2 1 20.54 35.54 66.54 2.58
23 023811 Eva Šilhavíková Zorro Fleret Moravia 0 0 35.81 35.81 81.81 2.1
24 057609 Jana Proroková Edmond Čajový lístek 1 0 32.06 37.06 78.06 2.2
DIS 048611 Alena Rudigerová Doris Atomic Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001311 Pavlína Juřenová A3Ch Jimmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044508 Martina Foltýnová Darinka z Hlučínských Rovnin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024010 Kateřina Krušinová Bubo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033211 Jana Sovadinová Alejandra Amaya Buenos Hermanos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021210 Sabina Svozílková Sany Ze Svrženských luhů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010505 Gabriela Hroteková Faust Smaal Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024408 Pavlína Guricová A3Ch Leontina Res Pretiosa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043607 Alena Janská Best Girl Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014811 Roman Sochor Nely DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030511 Helena Viola Škňouřilová Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS