Cz En

Jumping L

  1. Datum: 03. 09. 2011
  2. Závod: Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže 2011
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 71.0 s
  7. Délka: 153.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 30.44 5.03
2 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin 0 0 0.0 0.0 31.75 4.82
3 049609 Ludmila Bučková Ben 0 0 0.0 0.0 35.23 4.34
4 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis 0 0 0.0 0.0 35.65 4.29
5 034509 Barbora Smolková Alma Jolly Dog Moravia 0 0 0.65 0.65 36.65 4.17
6 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 0 1 0.0 5.0 31.52 4.85
7 037907 Lucie Glejdurová Jenny 0 1 1.33 6.33 37.33 4.1
8 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 1 2.19 7.19 38.19 4.01
9 089809 Daniela Nováková Jašika 0 1 3.03 8.03 39.03 3.92
10 Petra Pavlišinová Big Wonder von Peter und Lydia 2 0 0.0 10.0 28.78 5.32
11 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 2 0 0.0 10.0 29.52 5.18
12 013010 Václav Hůzl Cooper 1 1 3.55 13.55 39.55 3.87
13 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 2 1 0.0 15.0 34.3 4.46
14 036807 Martina Binarová Hoppi Fitmin 3 0 1.1 16.1 37.1 4.12
15 010907 Iva Karafiátová Beauty Mladá Živa 0 2 10.5 20.5 46.5 3.29
16 045408 Edita Pluháčková Bety Sen Pastýřů 3 1 1.77 21.77 37.77 4.05
17 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 1 2 8.71 23.71 44.71 3.42
18 039108 Dušan Buček Dasty 3 2 3.49 28.49 39.49 3.87
19 060610 Lenka Josefusová Biscayne Ivelbero's Darling 5 2 3.98 38.98 39.98 3.83
DIS 036611 Anna Němečková Reiko Rudolfovská skála DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052610 Petra Doleželová Bibbi Loyalluck DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057709 Nikola Mičulková Barina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030406 Vladimíra Juříčková Eday ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014911 Iva Karafiátová Electra Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS