Cz En

Sobota Jumping SA

  1. Datum: 07. 09. 2019
  2. Závod: Mariánské Lázně - Rozloučení s létem
  3. Rozhodčí: Vogt, Sibylle (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 30.23 5.33 V V
2 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 31.88 5.05 V V
3 082016 Michaela Huláková Harmony Ťapka 0 0 0.0 0.0 32.91 4.89 V V
4 087415 Hana Vrzalová Jenny 0 0 0.0 0.0 35.16 4.58 V V
5 065017 Zuzana Sobková Albína Nikidar 0 0 0.0 0.0 35.52 4.53 V V
6 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 0 0.0 0.0 35.71 4.51 V V
7 Stephanie Jank Aisha 0 0 0.0 0.0 36.11 4.46 V V
8 008015 Pavel Klouček Sára z Chalupecké Louky 0 0 0.0 0.0 36.77 4.38 V V
9 039814 Václava Böhmová Ariška 0 0 0.0 0.0 37.79 4.26 V V
10 055308 Václava Böhmová A3Ch Miška 0 0 0.0 0.0 38.0 4.24 V V
11 075617 Zuzana Sobková Kejssy 0 0 0.0 0.0 39.25 4.1 V V
12 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 0.0 0.0 42.22 3.81 V V
13 066016 Lucie Frčková Lukáš 0 0 0.0 0.0 44.48 3.62 V V
14 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru 1 0 0.0 5.0 33.93 4.75 V V
15 075118 Lenka Brojová Chelsea Ťapka 0 1 0.0 5.0 35.8 4.5 V V
16 181818 Pavel Henzl Beretta Realgar 0 1 0.0 5.0 36.02 4.47 V V
17 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 1 0 0.0 5.0 37.45 4.3 V V
18 010819 Zuzana Pacáková Lili Ritakim 1 0 0.0 5.0 40.47 3.98 V V
19 026718 Tereza Kordová Spike 1 0 0.0 5.0 42.93 3.75 V V
20 000619 Alena Podrazká Geri od Černé Krásky 0 1 1.45 6.45 47.45 3.39 VD VD
21 Stephanie Jank Aluna Lamineros 0 1 1.47 6.47 47.47 3.39 VD VD
22 001118 Jana Mikulecká Fancy Fuchsia Kuburumba 1 0 6.47 11.47 52.47 3.07 VD VD
DIS 028012 Václava Böhmová A3Ch Amálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050715 Ivana Neužilová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004115 Jindra Běhounková Clementine Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073315 Martina Kučerová A3Ch Ursula Grey Astronaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016716 Jan Petrák My Melody Bohemia Platina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086518 Martin Kuchta Čert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dorett Elbers Nesquik Simplynice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040317 Jiřina Dusilová Yaya Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO