Cz En

Jumping jednotlivci M

  1. Datum: 10. 09. 2011
  2. Závod: Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 144.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002807 Michaela Kvapilová Verra ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 34.29 4.2
2 007508 Dominika Slavická Oskar 0 0 0.0 0.0 34.48 4.18
3 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 0 0 0.0 0.0 35.51 4.06
4 049708 Lukáš Ilkanič Cody Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 35.98 4.0
5 039607 Martin Ševčík A3Ch Aimee 0 0 0.0 0.0 37.79 3.81
6 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko 0 0 0.0 0.0 38.97 3.7
7 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 39.19 3.67
8 027009 Nikol Mrázová A3Ch Cleo Z Panství Offenheim 0 0 0.0 0.0 39.89 3.61
9 056708 Ivana Francová Klea 0 0 2.04 2.04 42.04 3.43
10 026107 Anežka Palmová Buddy z Lucbáby 1 0 0.0 5.0 36.13 3.99
11 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 0 1 0.0 5.0 39.11 3.68
12 000406 Eliška Dolníčková Hiris Zwi-le-ro 0 1 2.36 7.36 42.36 3.4
13 046307 Nicol Bernardová Baron Batty Fort Fox 0 0 7.84 7.84 47.84 3.01
14 162703 Marie Wertheimová Detva od Rytíře Malovce 1 1 0.0 10.0 38.21 3.77
15 019108 Jitka Volfová A3Ch Endží 1 2 3.13 18.13 43.13 3.34
16 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady 3 1 0.0 20.0 38.84 3.71
DIS 036905 Ondřej Vrkoč A3Ch Agility Černá Irupe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012707 Ilona Beranová A3Ch Debora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030609 Petra Častová Zamba Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029006 Monika Fantová Ornisia z Velzu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046407 Monika Svatošová A3Ch Fábio z Panství Lomnice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015407 Petra Hamtilová A3Ch Hannah Ithaka Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011308 Kateřina Hudcová Hestia Brown Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015108 Denisa Kopřivíková A3Ch Black-Magic Amor Real DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035207 Venuše Kopřivíková A3Ch Aramis Amor Real DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008006 Radka Růžičková A3Ch Niki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008306 Jana Zemková A3Ch No Comment z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028605 Bohuslava Miková Aretusa Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028205 Hana Šejnohová Bonie Perla Vltavy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003309 Martina Hronová Rendy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032505 Markéta Jahodová Lurdes Black Moravia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076409 Lenka Sack Psycho DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012407 Eva Zezuláková A3Ch Dark Cherry Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS