Cz En

Agility jednotlivci S

  1. Datum: 11. 09. 2011
  2. Závod: Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců
  3. Rozhodčí: van den Laar, Ton (NL)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 39.68 4.36
2 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 39.86 4.34
3 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 40.25 4.3
4 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 40.3 4.29
5 026004 Jan Strnad Cair Elanor z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 40.31 4.29
6 020204 Martina Jírová A3Ch Bellinda Mysterious Beauty 0 0 0.0 0.0 40.55 4.27
7 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 41.77 4.14
8 007805 Jana Šimperská Cleofáš Porubský květ 0 0 0.0 0.0 43.32 3.99
9 064209 Lenka Suchá Cewin Deleware 0 0 0.0 0.0 43.59 3.97
10 035809 Dušan Buček A3Ch Lucky 0 0 0.0 0.0 43.62 3.97
11 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion 0 0 0.0 0.0 44.32 3.9
12 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 45.21 3.83
13 015808 Kateřina Novotná Andy Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 45.91 3.77
14 015206 Diana Vyskočilová A3Ch Flying Darcy Cherchez la S. 0 0 2.43 2.43 48.43 3.57
15 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 1 0 0.0 5.0 38.69 4.47
16 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 0 0.0 5.0 40.41 4.28
17 010505 Gabriela Hroteková Faust Smaal Kim 1 0 0.0 5.0 40.61 4.26
18 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 1 0 0.0 5.0 40.74 4.25
19 057110 Ondřej Kubíček Mayla 1 0 0.0 5.0 45.22 3.83
20 044908 Jitka Gabrielová Ambra Fidget Velvet Felicity 1 0 0.52 5.52 46.52 3.72
21 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 7.7 7.7 53.7 3.22
22 007309 Hana Kašpárková Kelly Od Akátové Stezky 1 0 3.24 8.24 49.24 3.51
23 013909 Lucie Jeřábková A3Ch Zanna Žlutá Řeka 2 0 0.0 10.0 42.55 4.07
24 055808 Eliška Richterová Celebre Metuje 0 1 6.47 11.47 52.47 3.3
25 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 2 2.05 12.05 48.05 3.6
26 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 1 1 2.2 12.2 48.2 3.59
27 027109 Jana Jirsová Arleta hafies 0 1 8.02 13.02 54.02 3.2
28 004807 Nikol Hortová A3Ch Angee 1 0 8.09 13.09 54.09 3.2
29 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 3 0 0.0 15.0 38.18 4.53
30 051407 Eva Bukričová Crystal Moth Tennant 1 1 5.26 15.26 51.26 3.37
31 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže 1 1 6.32 16.32 52.32 3.31
32 029109 Radka Valentová Francesko Manepo Ideál 1 2 4.0 19.0 50.0 3.46
33 046907 Jitka Lukeslová Avi Cami Black Sentinel 2 0 10.59 20.59 56.59 3.06
DIS 002706 Věra Bůbalová A3Ch Barbara Allen Earl's Legend DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018109 Karolína Červová Huppy Day Di Denissimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034204 Monika Fantová A3Ch Kelly z Velzu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012008 Jan Fiala A3Ch Queen Christine z Arcamony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029905 René Gabriel A3Ch Pure Cranberry Lady Anarion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018807 Petra Haspeklová A3Ch Andulka Wapini von Folge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056010 Denisa Lajmarová A3Ch Inkognito Smile Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023006 Kateřina Meierová Dancing Daisy z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015608 Zuzana Nováková A3Ch Floren Od Ptačí Skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034507 Zuzana Pacáková Kissing Katty z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007205 Jana Ulrichová (Doušová) A3Ch Qineti z Dixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039006 Ivana Urbanová Olivia Vankat Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS