Cz En

Agility Open

  1. Datum: 01. 09. 2019
  2. Závod: Český Dub - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Beitl, Alexander (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 103.0 s
  7. Délka: 205.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 0 0.0 0.0 35.99 5.7 V V
2 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 36.94 5.55 V V
3 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 37.22 5.51 V V
3 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 37.22 5.51 V V
5 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 37.36 5.49 V V
6 074415 Jana Kočová Gino 0 0 0.0 0.0 38.21 5.37 V V
7 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 38.53 5.32 V V
8 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 39.26 5.22 V V
9 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 39.79 5.15 V V
10 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 40.71 5.04 V V
11 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 0 0.0 0.0 41.11 4.99 V V
12 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 42.41 4.83 V V
13 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 42.42 4.83 V V
14 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 43.75 4.69 V V
15 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 0 0 0.0 0.0 45.09 4.55 V V
16 026218 Aneta Vylímcová Arwen Tenderness from Wet Meadows 0 0 0.0 0.0 48.84 4.2 V V
17 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia 0 0 0.0 0.0 49.67 4.13 V V
18 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 1 0 0.0 5.0 35.61 5.76 V V
19 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 1 0 0.0 5.0 36.35 5.64 V V
20 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 1 0 0.0 5.0 37.51 5.47 V V
21 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe 1 0 0.0 5.0 37.62 5.45 V V
22 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 38.58 5.31 V V
23 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 0 0.0 5.0 40.54 5.06 V V
24 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 1 0 0.0 5.0 41.28 4.97 V V
25 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 0 1 0.0 5.0 41.85 4.9 V V
26 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 0 0.0 5.0 44.59 4.6 V V
27 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 2 0 0.0 10.0 39.38 5.21 VD VD
28 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 2 0 0.0 10.0 41.34 4.96 VD VD
29 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 2 0 0.0 10.0 43.17 4.75 VD VD
30 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia 1 1 0.0 10.0 47.37 4.33 VD VD
31 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 1 1 0.0 10.0 47.41 4.32 VD VD
32 034517 Lucie Kropjoková Jessica 0 2 0.0 10.0 48.12 4.26 VD VD
33 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 2 1.03 11.03 52.03 3.94 VD VD
34 009117 Ivana Ondrušová Tina 1 2 5.04 20.04 56.04 3.66 D D
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019218 Marta Gregorová Agáta Vyhlídka Hedvika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095315 Klára Kokešová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034519 Hana Fuksová Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017714 Petra Lochmannová Julie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034418 Nikola Schovancová Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO