Cz En

Agility Squads as Individual

  1. Datum: 31. 08. 2019
  2. Závod: Český Dub - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 93.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.04 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 37.42 4.97 V V
2 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 38.12 4.88 V V
3 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 38.31 4.86 V V
4 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 38.77 4.8 V V
5 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 39.69 4.69 V V
6 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 39.7 4.69 V V
7 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 40.3 4.62 V V
8 034418 Nikola Schovancová Mia 0 0 0.0 0.0 40.53 4.59 V V
9 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 41.63 4.47 V V
10 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 41.81 4.45 V V
11 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 41.94 4.43 V V
12 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 42.52 4.37 V V
13 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 0 0.0 0.0 43.96 4.23 V V
14 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility 0 0 0.0 0.0 45.31 4.11 V V
15 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 45.42 4.1 V V
16 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.93 0.93 46.93 3.96 V V
17 019218 Marta Gregorová Agáta Vyhlídka Hedvika 0 0 3.61 3.61 49.61 3.75 V V
18 034519 Hana Fuksová Fidorka z Pravého břehu 1 0 0.0 5.0 39.11 4.76 V V
19 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 1 0 0.0 5.0 39.18 4.75 V V
20 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 1 0 0.0 5.0 40.03 4.65 V V
21 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 1 0 0.0 5.0 41.04 4.53 V V
22 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson 1 0 0.0 5.0 41.3 4.5 V V
23 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 1 0 0.0 5.0 41.81 4.45 V V
24 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 1 0 0.0 5.0 42.28 4.4 V V
25 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 1 0 0.0 5.0 42.57 4.37 V V
26 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 1 0 0.0 5.0 43.6 4.27 V V
27 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta 0 1 0.0 5.0 44.8 4.15 V V
28 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 1 0 0.0 5.0 45.05 4.13 V V
29 017115 Adéla Maršálková Míša 0 1 0.0 5.0 45.96 4.05 V V
30 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia 0 0 6.18 6.18 52.18 3.56 VD VD
31 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs 0 1 1.39 6.39 47.39 3.92 VD VD
32 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 1 0 2.65 7.65 48.65 3.82 VD VD
33 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia 0 1 4.68 9.68 50.68 3.67 VD VD
34 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 1 1 0.0 10.0 39.56 4.7 VD VD
35 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 2 0 0.0 10.0 44.09 4.22 VD VD
36 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí 2 0 0.0 10.0 45.14 4.12 VD VD
37 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 1 1 1.21 11.21 47.21 3.94 VD VD
38 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 3 0 0.0 15.0 40.55 4.59 VD VD
39 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 2 1 0.0 15.0 44.55 4.18 VD VD
DIS 095315 Klára Kokešová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026218 Aneta Vylímcová Arwen Tenderness from Wet Meadows DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074415 Jana Kočová Gino DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034517 Lucie Kropjoková Jessica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017714 Petra Lochmannová Julie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO