Cz En

Jumping Open

  1. Datum: 01. 09. 2019
  2. Závod: Český Dub - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 30.67 5.41 V V
2 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 31.18 5.32 V V
3 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 32.0 5.19 V V
4 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs 0 0 0.0 0.0 32.25 5.15 V V
5 034418 Nikola Schovancová Mia 0 0 0.0 0.0 32.73 5.07 V V
6 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 32.97 5.03 V V
7 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 33.0 5.03 V V
8 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 33.21 5.0 V V
9 074415 Jana Kočová Gino 0 0 0.0 0.0 33.24 4.99 V V
10 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 33.5 4.96 V V
11 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 33.67 4.93 V V
12 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 33.85 4.9 V V
13 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 33.93 4.89 V V
14 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta 0 0 0.0 0.0 34.61 4.8 V V
15 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.67 4.79 V V
16 035315 Jitka Humpolcová Asterix's amulet Bellamoon 0 0 0.0 0.0 35.15 4.72 V V
17 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 35.37 4.69 V V
18 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 0 0.0 0.0 35.99 4.61 V V
19 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 36.19 4.59 V V
20 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 36.37 4.56 V V
21 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 36.61 4.53 V V
22 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.04 0.04 37.04 4.48 V V
23 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.97 0.97 37.97 4.37 V V
24 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber 0 0 1.74 1.74 38.74 4.28 V V
25 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 1.82 1.82 38.82 4.28 V V
26 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia 0 0 4.08 4.08 41.08 4.04 V V
27 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia 0 0 4.27 4.27 41.27 4.02 V V
28 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 1 0 0.0 5.0 31.23 5.32 V V
29 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 31.93 5.2 V V
30 095315 Klára Kokešová Roxy 0 1 0.0 5.0 32.16 5.16 V V
31 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 1 0 0.0 5.0 32.76 5.07 V V
32 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 1 0.0 5.0 33.69 4.93 V V
33 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 1 0 0.0 5.0 35.22 4.71 V V
34 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm 0 1 0.0 5.0 35.38 4.69 V V
35 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 1 0.0 5.0 35.83 4.63 V V
36 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 1 0.0 5.0 36.34 4.57 V V
37 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 1 0 0.0 5.0 36.52 4.55 V V
38 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 1 0.18 5.18 37.18 4.46 V V
39 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan 0 1 3.68 8.68 40.68 4.08 VD VD
40 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 1 3.87 8.87 40.87 4.06 VD VD
41 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 1 0 6.88 11.88 43.88 3.78 VD VD
42 017714 Petra Lochmannová Julie 0 2 4.18 14.18 41.18 4.03 VD VD
43 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 2 6.54 16.54 43.54 3.81 D D
44 019218 Marta Gregorová Agáta Vyhlídka Hedvika 0 2 8.42 18.42 45.42 3.65 D D
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065218 Veronika Tobolková Explosive Power z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034517 Lucie Kropjoková Jessica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034519 Hana Fuksová Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026218 Aneta Vylímcová Arwen Tenderness from Wet Meadows DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075515 Lenka Kohoutková Dotty Dream Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO