Cz En

Agility jednotlivci L

  1. Datum: 11. 09. 2011
  2. Závod: Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců
  3. Rozhodčí: Schiltz, Rolli (LU)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 61.0 s
  7. Délka: 179.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.37 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.93 5.12
2 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon 0 0 0.0 0.0 36.28 4.93
3 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 38.91 4.6
4 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 40.17 4.46
5 049609 Ludmila Bučková Ben 0 0 0.0 0.0 40.37 4.43
6 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa 0 0 0.0 0.0 40.5 4.42
7 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 1 0 0.0 5.0 34.39 5.21
8 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 34.91 5.13
9 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 1 0 0.0 5.0 36.82 4.86
10 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 1 0 0.0 5.0 36.86 4.86
11 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 1 0 0.0 5.0 36.93 4.85
12 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 37.0 4.84
13 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 1 0 0.0 5.0 37.24 4.81
14 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 39.03 4.59
15 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 39.2 4.57
16 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 39.24 4.56
17 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 1 0 0.0 5.0 40.55 4.41
18 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 1.74 6.74 42.74 4.19
19 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari 0 1 3.0 8.0 44.0 4.07
20 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 2 0 0.0 10.0 37.51 4.77
21 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu 2 0 0.0 10.0 39.76 4.5
22 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka 2 0 0.05 10.05 41.05 4.36
23 012709 Lucie Náplavová Angel Face Anarinya 2 0 1.04 11.04 42.04 4.26
24 024506 Lucie Náplavová A3Ch All About Me Kiaora 1 0 6.47 11.47 47.47 3.77
25 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis 2 0 3.27 13.27 44.27 4.04
26 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 2 3.58 13.58 44.58 4.02
27 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 3 0 0.0 15.0 31.84 5.62
28 030708 Veronika Chadimová Wiky 3 0 0.0 15.0 36.32 4.93
29 001404 Radomír Hošta A3Ch Keane Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 36.7 4.88
30 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 0 11.6 16.6 52.6 3.4
31 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 3 0 2.07 17.07 43.07 4.16
32 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 2 1 2.6 17.6 43.6 4.11
33 017506 Pavla Dušková A3Ch Amaze by Fate Unique Forever 3 0 3.95 18.95 44.95 3.98
34 022605 Eva Linková A3Ch Ash Trace Unique Forever 3 1 3.38 23.38 44.38 4.03
DIS 039108 Dušan Buček Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008907 Eva Knapková Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005505 Roman Linka Ioric Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010104 Josef Rychnovský Charrier de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS