Cz En

2.kvalifikace

  1. Datum: 05. 10. 2019
  2. Závod: Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 15
  10. Postupová rychlost: 3.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 29.08 5.5 V V
2 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 30.13 5.31 V V
3 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark 0 0 0.0 0.0 30.48 5.25 V V
4 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future 0 0 0.0 0.0 32.4 4.94 V V
5 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 0 0 0.0 0.0 32.94 4.86 V V
6 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 35.74 4.48 V V
7 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart 0 0 0.0 0.0 36.37 4.4 V V
8 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera 1 0 0.0 5.0 27.56 5.81 V V
9 000316 Olga Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 1 0 0.0 5.0 29.38 5.45 V V
10 072518 Sylvie Tylšová Jumpy 0 1 0.0 5.0 37.38 4.28 V V
11 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 0 1 0.0 5.0 37.84 4.23 V V
12 077717 Zuzana Tylšová Eli 0 1 0.0 5.0 45.87 3.49 V V
13 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland 2 0 0.0 10.0 30.95 5.17 VD VD
14 038419 Martina Pernicová Floky 2 0 0.0 10.0 31.52 5.08 VD VD
15 090415 Marie Čtvrtečková Bonie 2 0 0.0 10.0 34.25 4.67 VD VD
16 016217 Lucie Jirmanová Dan 1 1 0.0 10.0 38.93 4.11 VD VD
17 054419 Martina Macková Alík 0 2 0.0 10.0 43.04 3.72 VD VD
18 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 3 0 0.0 15.0 31.37 5.1 VD VD
19 068118 Tomáš Lokvenc Qwenn Dream of Joy 3 0 0.0 15.0 33.31 4.8 VD VD
20 032619 Pavla Šteflová Everything in Life Hardy origin 2 1 0.0 15.0 37.41 4.28 VD VD
DIS 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059718 Jana Haberzettlová Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012919 Jana Mikešová Earleen de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO