Cz En

Agility Junioři L

  1. Datum: 18. 09. 2011
  2. Závod: Praha Kyje - Mistrovství České republiky mládeže v agility
  3. Rozhodčí: Novak, Sašo (SI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.34 4.98
2 030708 Veronika Chadimová Wiky 0 0 0.0 0.0 32.86 4.9
3 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 35.83 4.49
4 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 0 0 0.0 0.0 38.43 4.19
5 091909 Barbora Valentinová Deborah Oasis of Peace 0 0 0.0 0.0 39.66 4.06
6 041509 Karolína Bergmannová Aibe Z Temného Hvozdu 0 0 0.0 0.0 41.54 3.88
7 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin 0 1 0.0 5.0 37.36 4.31
8 023610 Eliška Gazárková Gaspar Sexy Rexy 1 0 0.0 5.0 39.47 4.08
9 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin 1 0 0.0 5.0 42.75 3.77
10 001410 Šárka Nikitinová Chitta 0 1 2.66 7.66 47.66 3.38
11 036107 Aneta Grygarová A3Ch Una Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 36.02 4.47
12 047808 Anna Jarošová Atomic Energy Unique Forever 2 0 0.0 10.0 38.25 4.21
13 021510 Pavla Šerclová Angi 1 1 0.0 10.0 43.18 3.73
14 005409 Anežka Bartáková A3Ch Týna 0 1 7.8 12.8 52.8 3.05
15 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 1 1 4.83 14.83 49.83 3.23
16 041007 Alžběta Štěpánková Eliza Fitmin 2 1 0.0 15.0 39.64 4.06
17 003111 Anežka Bartáková Atacama Queen Elsa 2 1 0.0 15.0 44.99 3.58
18 020409 Kateřina Pospíšilová Angela-Lexa Z Pospecovy zahrady 1 0 17.11 22.11 62.11 2.59
19 007711 Lenka Fürstlová Bedlos 1 2 11.39 26.39 56.39 2.86
20 058709 Lenka Svobodová Roxie Black Grand Calvera 1 2 18.46 33.46 63.46 2.54
21 059808 Hana Kolářová Jasper 2 1 23.45 38.45 68.45 2.35
DIS 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008507 Slávka Podmolová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060508 Aneta Štěrbová Luce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045209 Petra Štrosová Cora Podina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS