Cz En

Jumping

  1. Datum: 09. 11. 2019
  2. Závod: Královice - Svatomartinský závod družstev
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja 0 0 0.0 0.0 30.1 5.65
2 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 0 0 0.0 0.0 31.72 5.36
3 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 33.41 5.09
4 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 33.5 5.07
5 032815 Kristýna Běhounková Viki 0 0 0.0 0.0 34.8 4.89
6 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 35.51 4.79
7 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 0 0 0.0 0.0 37.53 4.53
8 058919 Eva Šoršová Páya Kwanah 0 0 0.0 0.0 38.09 4.46
9 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty 0 0 0.0 0.0 39.66 4.29
10 028513 Eva Šoršová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 0 0.0 0.0 40.31 4.22
11 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 0 0 0.0 0.0 40.78 4.17
12 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 1 0.0 5.0 32.75 5.19
13 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm 1 0 0.0 5.0 33.06 5.14
14 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 34.22 4.97
15 073916 Iveta Mihulová Achilles Atilla Sorrel Vixen 0 1 0.0 5.0 37.47 4.54
16 004417 Terezie Bečvářová A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds 0 1 0.0 5.0 39.34 4.32
17 021419 Kristýna Běhounková Jája 0 1 2.25 7.25 43.25 3.93
18 071917 Lucie Macková Bessy 0 1 2.92 7.92 43.92 3.87
19 077016 Iveta Ouředníčková Bady 0 1 3.47 8.47 44.47 3.82
20 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin 1 1 0.0 10.0 36.61 4.64
21 083216 Kristýna Mildorfová Eddie 1 2 0.0 15.0 38.4 4.43
22 063812 Ivana Vošahlíková Angie 2 1 0.0 15.0 39.56 4.3
23 026217 Stanislav Řehola Amber Sky Based on ball 1 2 0.0 15.0 40.28 4.22
24 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 2 2 0.0 20.0 37.21 4.57
DIS 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085817 Julie Karlíková Chilli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005917 Adéla Šaling Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009718 Iva Drožová Ace Daimar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004119 Vanessa Vaníčková Lady Anabell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084618 Lenka Kocandova Loki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079614 Lenka Chmelíková Bono z Kraje Thurn Taxisů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS