Cz En

Agility

  1. Datum: 28. 09. 2011
  2. Závod: Praha - Kyje - Hloubětínský Drak
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 102.0 s
  7. Délka: 189.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 037305 Eva Neumannová Bobeš 0 0 0.0 0.0 44.1 4.29 V V
2 017007 Petr Kopecký Crim Darley Arabian 1 0 0.0 5.0 50.06 3.78 V V
3 045609 Jenifer Veselá A3Ch Fanny Lusika 0 0 5.59 5.59 56.59 3.34 V V
4 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 2 0 0.0 10.0 49.0 3.86 VD VD
5 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 2 0.22 10.22 51.22 3.69 VD VD
6 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 2 1 0.0 15.0 46.6 4.06 VD VD
7 043611 Vanda Macibobová Elza z Nětčic 0 0 25.51 25.51 76.51 2.47 D D
8 053108 Eva Lišková Knock on Heaven Door Raul 0 0 29.08 29.08 80.08 2.36 BO BO
DIS 015010 Kateřina Nerglová Xandro ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023611 Marie Řežábková BONNIE LIBUŠSKÝ BROUČEK DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046411 Markéta Žídková Nelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053010 Šárka Vajcová Gentleman of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012811 Pavla Hrbková Rodrigéz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003010 Veronika Šetková Lupeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028711 Šárka Mohoutová Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045209 Petra Štrosová Cora Podina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050810 Eva Boháčová Alisia z Újezda nad lesy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053208 Eva Lišková Kassiopea The Best Raul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016209 Lucie Smolíková A White Head Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS