Cz En

Jumping

  1. Datum: 13. 06. 2020
  2. Závod: Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 189.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.4 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 0 0 0.0 0.0 33.25 5.68 V V
2 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 0 0 0.0 0.0 34.68 5.45 V V
3 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 1 0 0.0 5.0 36.23 5.22 V V
4 058219 Michaela Zátková Brie Black Dragonbeard 1 0 0.0 5.0 38.54 4.9 V V
5 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 0 1 0.0 5.0 38.82 4.87 V V
6 058919 Eva Šoršová Páya Kwanah 0 0 6.67 6.67 49.67 3.81 VD VD
7 077016 Iveta Ouředníčková Bady 1 0 1.74 6.74 44.74 4.22 VD VD
8 056919 Andrea Tomicová Cookie Porta Bohemica 0 0 9.57 9.57 52.57 3.6 VD VD
9 035019 Eva Nadrchalová Even More Fun Hardy Origin 2 0 0.0 10.0 35.29 5.36 VD VD
10 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar 0 1 7.94 12.94 50.94 3.71 VD VD
11 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara 2 0 7.66 17.66 50.66 3.73 D D
12 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 4 0 0.0 20.0 33.68 5.61 D D
13 069615 Soňa Dvořáčková Dora Allegro Assai 2 1 10.72 25.72 53.72 3.52 D D
14 035219 Štěpánka Veselá Deo-Ghreine Grad Soroli 1 1 15.96 25.96 58.96 3.21 D D
15 029520 Veronika Zahradníková Native Jumper Dajavera 7 2 10.58 55.58 53.58 3.53 BO BO
DIS 047517 Kristýna Picková Ajsí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041219 Andrea Ladrová Fífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068018 Jitka Fenclová Cai Black Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091018 Kristýna Hejňáková Big Brother Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004020 Adéla Fabiánová Mia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009120 Kateřina Ošmerová Quickie Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056819 Andrea Tomicová Bacardi Porta Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036016 Pavlína Zitová Arberry von Morseli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007417 Jana Pošvářová Cassie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020015 Václav Hejcman Bandita Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055619 Marie Šikýřová Toffi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018018 Sára Tupá Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025416 Anežka Jislová Briky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085319 Monika Svatošová Hell Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO