Cz En

I. jumping S

  1. Datum: 20. 06. 2020
  2. Závod: Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Bařinková, Michaela (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 189.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.11 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 0 0 0.0 0.0 35.47 5.33 V V
2 022719 Jitka Klozová Yzanne Rebelka z Roznetu 0 0 0.0 0.0 36.34 5.2 V V
3 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 36.73 5.15 V V
4 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 37.45 5.05 V V
5 093514 Tereza Loučná Gina 0 0 0.0 0.0 37.71 5.01 V V
6 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek 0 0 0.0 0.0 37.83 5.0 V V
7 023519 Barbora Lerlová Hidden treasure Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 37.91 4.99 V V
8 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 37.97 4.98 V V
9 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru 0 0 0.0 0.0 38.4 4.92 V V
10 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 0 0 0.0 0.0 38.64 4.89 V V
11 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 38.89 4.86 V V
12 070016 Lucie Jeřábková Amazing Jessamine Erya's Elita 0 0 0.0 0.0 39.02 4.84 V V
13 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 39.15 4.83 V V
14 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 39.32 4.81 V V
15 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 39.87 4.74 V V
16 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 40.53 4.66 V V
17 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 40.65 4.65 V V
18 031717 Eva Trtková Fantastica Lararony 0 0 0.0 0.0 41.71 4.53 V V
19 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.99 4.5 V V
20 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 42.85 4.41 V V
21 026517 Barbora Tesáková Nikyta 0 0 0.0 0.0 42.93 4.4 V V
22 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 43.05 4.39 V V
23 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 43.22 4.37 V V
24 010118 Pavla Juranová Hermiona Ťapka 0 0 0.0 0.0 43.59 4.34 V V
25 049818 Roman Bernatský Asta 0 0 0.0 0.0 43.6 4.33 V V
26 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles 0 0 0.0 0.0 43.64 4.33 V V
27 008917 Markéta Beranová Marthy 0 0 0.0 0.0 45.74 4.13 V V
28 063015 Pavla Brzobohatá Fifinka 0 0 1.18 1.18 47.18 4.01 V V
29 074917 Hana Šedivá Ziggy 1 0 0.0 5.0 35.94 5.26 V V
30 005517 Barbora Lerlová Yocarrie Anika Lukato Gold 1 0 0.0 5.0 40.13 4.71 V V
31 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 1 0.0 5.0 40.64 4.65 V V
32 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 1 0.0 5.0 41.24 4.58 V V
33 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 43.31 4.36 V V
34 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis 0 1 0.0 5.0 43.45 4.35 V V
35 052217 Barbora Krejsová Bexie od Pístecké duny 0 1 0.0 5.0 44.52 4.25 V V
36 036220 Michaela Šperlingová Joyce Moravské srdce 0 0 5.1 5.1 51.1 3.7 V V
37 056517 Pavlína Seyfriedová Affinity Cassy de Diamond Koomet 0 0 5.36 5.36 51.36 3.68 V V
38 045818 Jitka Ďuricová Elisabetta de Pompadour 0 1 0.67 5.67 46.67 4.05 V V
39 011314 Veronika Tobolková Face Status Quo Z Petrovy pálenky 1 0 3.02 8.02 49.02 3.86 VD VD
40 010817 Veronika Česká Feabee Cavalier of Paradise 1 0 3.24 8.24 49.24 3.84 VD VD
41 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 1 0 3.7 8.7 49.7 3.8 VD VD
42 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod 0 2 0.0 10.0 43.13 4.38 VD VD
43 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále 1 1 3.92 13.92 49.92 3.79 VD VD
44 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 2 1 0.0 15.0 43.27 4.37 VD VD
45 028819 Iva Křivánková Míša 0 0 19.12 19.12 65.12 2.9 D D
46 009017 Markéta Beranová Fido 2 1 9.3 24.3 55.3 3.42 D D
DIS 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065017 Zuzana Sobková Albína Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035719 Petr Andrýs CAMILLO Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076719 Alena Zbožínková Eneesa Aidan Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078318 Hana Hrdličková Casiopea Lék na duši DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074719 Dominika Korintová Holly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006019 Kateřina Marešová Bleky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000518 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková A3Ch Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088115 Kristýna Benešová Hesy Javorův dvůr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO