Cz En

I. jumping ML

  1. Datum: 20. 06. 2020
  2. Závod: Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Bařinková, Michaela (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 74.4 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.43 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 0 0.0 0.0 33.63 5.53 V V
2 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 33.81 5.5 V V
3 093614 Luboš Slavík Astor 0 0 0.0 0.0 34.29 5.42 V V
4 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire 0 0 0.0 0.0 35.19 5.29 V V
5 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 35.93 5.18 V V
6 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 0 0 0.0 0.0 36.06 5.16 V V
7 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 0 0.0 0.0 38.85 4.79 V V
8 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan 1 0 0.0 5.0 34.04 5.46 V V
9 096415 Lenka Drbohlavová Chilli in hot summer Jeffija 1 0 0.0 5.0 34.31 5.42 V V
10 021915 Pavel Henzl A3Ch Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 1 0 0.0 5.0 34.73 5.36 V V
11 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 0 1 0.0 5.0 34.8 5.34 V V
12 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat 0 1 0.0 5.0 35.65 5.22 V V
13 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite 1 0 0.0 5.0 36.42 5.11 V V
14 001317 Alena Rybová A3Ch Autumn Misty Morning Lufian 1 0 0.0 5.0 36.71 5.07 V V
15 077717 Zuzana Tylšová Eli 1 0 0.0 5.0 40.82 4.56 V V
16 072518 Sylvie Tylšová Jumpy 1 0 0.0 5.0 40.9 4.55 V V
17 030117 Markéta Šafránková A3Ch C´est La Vie z Konické skály 0 1 1.53 6.53 43.53 4.27 VD VD
18 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 35.2 5.28 VD VD
19 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera 1 1 0.0 10.0 35.52 5.24 VD VD
20 087814 Lýdie Urbanová A3Ch Nice Fidget Bohemia Patrix 2 0 3.68 13.68 45.68 4.07 VD VD
21 068317 Natálie Šišovská A3Ch Alla Marcía z Údolí květin 2 1 0.0 15.0 34.59 5.38 VD VD
22 033417 Marie Šikýřová Husarka Dakam 2 1 1.75 16.75 43.75 4.25 D D
23 087717 Markéta Vrábelová Absolute Luck Hardy Origin 2 2 0.0 20.0 40.76 4.56 D D
DIS 076118 Eva Vostřáková Whisper Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032815 Kristýna Běhounková A3Ch Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014916 Zuzana Göselová Viktoria Gwen Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034119 Lenka Drbohlavová Desiree z Lesních Strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020416 Veronika Huková Jamie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO