Cz En

I. agility S

  1. Datum: 20. 06. 2020
  2. Závod: Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 103.0 s
  7. Délka: 206.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 022719 Jitka Klozová Yzanne Rebelka z Roznetu 0 0 0.0 0.0 39.77 5.18 V V
2 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 41.44 4.97 V V
3 038814 Jana Zemková A3Ch Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 41.46 4.97 V V
4 005517 Barbora Lerlová Yocarrie Anika Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 43.19 4.77 V V
5 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 43.33 4.75 V V
6 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 44.2 4.66 V V
7 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 44.66 4.61 V V
8 000518 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 45.7 4.51 V V
9 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 45.9 4.49 V V
10 052217 Barbora Krejsová Bexie od Pístecké duny 0 0 0.0 0.0 46.08 4.47 V V
11 006019 Kateřina Marešová Bleky 0 0 0.0 0.0 51.8 3.98 V V
12 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 1 0 0.0 5.0 43.1 4.78 V V
13 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 1 0 0.0 5.0 44.8 4.6 V V
14 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 1 0.0 5.0 44.88 4.59 V V
15 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 1 0 0.0 5.0 45.92 4.49 V V
16 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále 0 1 0.0 5.0 46.05 4.47 V V
17 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia 0 1 0.0 5.0 47.33 4.35 V V
18 026517 Barbora Tesáková Nikyta 1 0 0.0 5.0 50.61 4.07 V V
19 078318 Hana Hrdličková Casiopea Lék na duši 0 0 5.68 5.68 57.68 3.57 V V
20 056517 Pavlína Seyfriedová Affinity Cassy de Diamond Koomet 1 0 1.42 6.42 53.42 3.86 VD VD
21 008917 Markéta Beranová Marthy 0 1 3.84 8.84 55.84 3.69 VD VD
22 009017 Markéta Beranová Fido 2 0 0.0 10.0 46.54 4.43 VD VD
23 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 2 0.0 10.0 51.9 3.97 VD VD
24 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 2 1 0.0 15.0 47.9 4.3 VD VD
25 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 3 0 0.95 15.95 52.95 3.89 VD VD
26 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze 1 2 1.96 16.96 53.96 3.82 D D
27 088115 Kristýna Benešová Hesy Javorův dvůr 2 2 0.0 20.0 50.4 4.09 D D
DIS 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015116 Karina Divišová Isabella Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036220 Michaela Šperlingová Joyce Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074719 Dominika Korintová Holly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076719 Alena Zbožínková Eneesa Aidan Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028819 Iva Křivánková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035719 Petr Andrýs CAMILLO Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070016 Lucie Jeřábková Amazing Jessamine Erya's Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065017 Zuzana Sobková Albína Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011314 Veronika Tobolková Face Status Quo Z Petrovy pálenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093514 Tereza Loučná Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063015 Pavla Brzobohatá Fifinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010118 Pavla Juranová Hermiona Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031717 Eva Trtková Fantastica Lararony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049818 Roman Bernatský Asta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010817 Veronika Česká Feabee Cavalier of Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045818 Jitka Ďuricová Elisabetta de Pompadour DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023519 Barbora Lerlová Hidden treasure Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO