Cz En

II. jumping ML

  1. Datum: 21. 06. 2020
  2. Závod: Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.4 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 29.69 5.93 V V
2 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 31.3 5.62 V V
3 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 0 0 0.0 0.0 31.82 5.53 V V
4 001317 Alena Rybová A3Ch Autumn Misty Morning Lufian 0 0 0.0 0.0 34.25 5.14 V V
5 030117 Markéta Šafránková A3Ch C´est La Vie z Konické skály 0 0 0.0 0.0 36.35 4.84 V V
6 033417 Marie Šikýřová Husarka Dakam 0 0 0.0 0.0 38.21 4.61 V V
7 087814 Lýdie Urbanová A3Ch Nice Fidget Bohemia Patrix 0 0 0.0 0.0 38.23 4.6 V V
8 077717 Zuzana Tylšová Eli 0 0 0.0 0.0 38.51 4.57 V V
9 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 31.96 5.51 V V
10 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 0 1 0.0 5.0 34.96 5.03 V V
11 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 1 0 0.0 5.0 36.66 4.8 V V
12 072518 Sylvie Tylšová Jumpy 1 0 0.46 5.46 40.46 4.35 V V
13 021915 Pavel Henzl A3Ch Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 1 1 0.0 10.0 34.7 5.07 VD VD
DIS 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000217 Lucie Zochová INdeed Divine A.B. of Chocolate Dynamite DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020417 Radka Růžičková Flexi Free Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079416 Petra Listopadová Dallin Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087717 Markéta Vrábelová Absolute Luck Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020416 Veronika Huková Jamie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089817 Michaela Hadrbolcová Fire Fly Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034119 Lenka Drbohlavová Desiree z Lesních Strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076118 Eva Vostřáková Whisper Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096415 Lenka Drbohlavová Chilli in hot summer Jeffija DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067515 Lucie Jirmanová Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014916 Zuzana Göselová Viktoria Gwen Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032815 Kristýna Běhounková A3Ch Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068317 Natálie Šišovská A3Ch Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO