Cz En

LA2 II.

  1. Datum: 09. 10. 2011
  2. Závod: Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 91.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 43.85 3.95 V V
2 039509 Lenka Turková Atos 0 0 0.0 0.0 44.94 3.85 V V
3 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ 0 0 0.0 0.0 45.06 3.84 V V
4 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 1 0 0.0 5.0 36.65 4.72 V V
5 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 1 0.0 5.0 44.2 3.91 V V
6 008908 Klára Olivová Avšak Czech Originál 0 1 0.0 5.0 52.7 3.28 V V
7 025210 Petra Šimčíková Mia 1 0 1.0 6.37 54.37 3.18 VD VD
8 052308 Andrea Plášilová Draco Lusika 1 1 0.0 10.0 46.2 3.74 VD VD
9 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 2 1 0.0 15.0 40.84 4.24 VD VD
10 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 3 0 0.0 15.0 41.67 4.15 VD VD
11 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny 5 0 0.0 25.0 43.84 3.95 D D
12 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever 5 2 0.0 35.0 48.92 3.54 BO BO
DIS 009906 Markéta Lhotecká Carlos od Dlouhé Stezky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065509 Lenka Raková Hanny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021710 Kamila Pilnáčková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022404 Martina Hodková Diandra Tracy Lost Creek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056108 Lucie Bubníková Blažena DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037508 Mira Bednářová Amazon Extra Temperament DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS