Cz En

Jumping Large So

  1. Datum: 05. 09. 2020
  2. Závod: Čebín - Čebínský král
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 103.0 s
  7. Délka: 206.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.68 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 054019 Martina Magnoli Klimešová U Are My Nemi Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 35.72 5.77 V V
2 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 38.1 5.41 V V
3 009219 Kateřina Szturzová Evelina Cordata 0 0 4.77 4.77 48.77 4.22 V V
4 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara 1 0 0.0 5.0 40.25 5.12 V V
5 004513 Alice Jirásková A3Ch Cikorka Valkar 1 0 0.71 5.71 44.71 4.61 V V
6 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 2 0 0.0 10.0 37.51 5.49 VD VD
7 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 3 0 0.0 15.0 37.13 5.55 VD VD
8 054119 Carlo Magnoli Onsight du Chateau Sainte Marie 2 1 0.0 15.0 40.66 5.07 VD VD
DIS 044318 Kristýna Hanzlíková Bon Temps Nejaknyt Empire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061214 Danuše Zemanová Arien Herding Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072517 Kateřina Neumanová Aristokracie Vilerrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026819 Jakub Jurenka Coffi YABALUTE DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010619 Jana Stibůrková Baddy Renarde Rouse DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082819 Markéta Půdová Kiwa Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048117 Iveta Gricová Phaedra de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028518 Monika Koutná Next Speed Angel Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015219 Zuzana Jelínková Indiánek Divoký sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027420 Anna Kotásková Sid DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078819 Jakub Štýbr Quiana Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053420 Monika Koutná Nigella Cheyenne Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003820 Kamila Poledníková Zara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038217 Markéta Šmídová Nawa Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059017 Dagmar Žáková Will to Please Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096915 Pavlína Doležalová A3Ch Ida Emean Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068414 Libor Machát Fawkes Black z JBonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO