Cz En

AGILITY

  1. Datum: 15. 10. 2011
  2. Závod: Hradec Králové - Podzim 2011
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 52.5 s
  6. Maximální čas: 78.75 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 0 0 0.0 0.0 30.39 5.53 V V
2 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 31.64 5.31 V V
3 010006 Stanislav Nehyba Energetic Speed Black Chevers 0 0 0.0 0.0 32.67 5.14 V V
4 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 33.29 5.05 V V
5 038710 Pavla Hatašová Art ze Zátoče 0 0 0.0 0.0 51.83 3.24 V V
6 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 29.01 5.79 V V
7 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 1 0.0 5.0 35.47 4.74 V V
8 009906 Markéta Lhotecká Carlos od Dlouhé Stezky 0 1 0.0 5.0 37.14 4.52 V V
9 053609 Lucie Koutníková Bret 0 1 3.0 8.01 55.51 3.03 VD VD
10 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 2 0.0 10.0 35.85 4.69 VD VD
11 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 0 2 0.0 10.0 44.97 3.74 VD VD
12 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 3 0 0.0 15.0 32.19 5.22 VD VD
13 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 2 1 0.0 15.0 36.47 4.61 VD VD
13 012305 Martina Bartoková Elsa Foxy Fox 2 1 0.0 15.0 36.47 4.61 VD VD
14 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 4 0 0.0 20.0 35.1 4.79 D D
15 005009 Martina Miková Haidy 2 2 3.0 22.51 55.01 3.05 D D
16 045410 Soňa Klímová Newton Akumulátor 1 0 24.0 28.55 76.05 2.21 BO BO
DIS 039311 Lucie Břízová Bad Boy Bond Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050910 Vladana Šimková Far Far - Away Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016111 Lenka Šettnerová Fast and Furious Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032207 Jitka Stejskalová Maggie Family CItas CS DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044009 Michaela Fišerová Cherry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042411 Filip Šimera Xita z Hücklelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041007 Alžběta Štěpánková Eliza Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002511 Kristýna Laštůvková Elton John Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055811 Martin Rohr Eldor The Brave Teschiro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061709 Jana Pucherová Amálka Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025510 Pavla Pichová Antwerp od Dorrinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049610 Dominika Klímová Uran Akumulátor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036011 Lenka Matěnová Líza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS