Cz En

ne-AGILITY L

  1. Datum: 23. 10. 2011
  2. Závod: Hlučín - X. Podzimní Hopsinky
  3. Rozhodčí: Hüppe, Bernhard (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 025711 Alena Kynclová Bizzy Z Temného Hvozdu 0 0 0.0 0.0 44.32 3.61 V V
2 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 1 0 0.0 5.0 36.26 4.41 V V
3 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 38.46 4.16 V V
4 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 1 0 0.0 5.0 42.89 3.73 V V
5 055910 Lucie Lapišová Rek 0 1 0.0 5.0 43.97 3.64 V V
6 033411 Gabriela Václavíková Kentucky Aibara 2 0 0.0 10.0 44.27 3.61 VD VD
7 036508 Marcel Funiok Elisa Elisabeth Adia Avi 2 0 4.0 14.37 49.37 3.24 VD VD
8 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 2 1 0.0 15.0 43.92 3.64 VD VD
9 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 5 1 3.0 32.63 47.63 3.36 BO BO
DIS 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089409 Kateřina Černochová Karrie Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081709 Magdalena Konečná Dixxi Czech Nattass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016011 Eliška Kociánová Gifted Ginger Alarm Beskyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042110 Alena Kynclová Kid Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021809 Iveta Kotásková Božena Unno Jezvé DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000107 Kateřina Benešová Porsche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017811 Tereza Lisková Roxette Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Sicová Renata Suri z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS